http://www.mavu.cl/projects/istoriya-domov-nevskiy-prospekt.html история домов невский проспект                    

образец формы р21001 в 2017 году İsviçre'deki haber kaynağınız.

YENi 20 FRANK’LIK BANKNOTLAR PiYASADA

детская песенка про пиратов текст

http://www.projects.premiumdw.com/uploaded/rolan-garros-2016-ofitsialniy-sayt-raspisanie.html ролан гаррос 2016 официальный сайт расписание İsviçre Merkez Bankası 17 Mayıs itibarı ile yeni 20 Frank’lık banknotları piyasaya sundu. Piyasaya sunulan yeni 20 Frank’lık banknotların sayısının 84 milyon adet olduğu açıklandı.

iSViÇRE'DE 3. SÜTUN EMEKLiLiK SiGORTASI

http://master-door.kiev.ua/images/istoriya-dobavyane-na-soobshenie.html история добавяне на сообщение isvicre'de emeklilik sistemi - www.haberpodium.com

пожелания приятного аппетита прикольные короткие Emekli olduktan sonra da hayatımızı kaygısız bir şekilde sürdürmek hepimizin isteği. İsvice, AHV ve emeklilik fonu ile (1. ve 2. sütun) iyi bir sosyal güvenlik sitemine sahip. Ancak bu fonlar yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli midir?

İSVİÇRE DIŞINDA MAL VARLIĞI OLANLAR... DİKKAT!

İsviçre devletinin, vergi kaçakçılığını önlemek adına, yurtdışından otomatik bilgi alışverişi yapacağına dair yasal düzenleme bu yılın başında yürürlüğe girmişti. Resmi olarak otomatik bilgi alışverişi sadece banka hesapları için geçerli görünse de, vergi dairesi yetkilileri, banka hesap bilgileri üzerinden ev veya diğer mal varlıklarını çok kolay bir şekilde öğrenebilecekler.

47. WEF TOPLANTILARI BAŞLADI

47.wef toplantilari basladi - www.haberpodium.com

47. Dünya Ekonomik Forumu Davos'ta başladı. 1971 yılından bu yana aralıksız düzenlenen Dünya Ekonomik Forum toplantıları bu yıl da 100 ülkeden 3 bin üst düzey katılımcıyı bir araya getiriyor. 17-20 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 47’nci Dünya Ekonomik Forumu (WEF), Çin Devlet Başkanı Şi Cinping’in konuşmasıyla başladı.

TOPLU GÖÇ İNİSİYATİFİ ŞİRKETLERİ TEDİRGİN EDİYOR

isvicre toplu göc inisiyatifi - www.haberpodium.com

Toplu Göç İnisiyatifi birçok şirket yöneticisi için sıkıntılara yol açmaya başladı. Komşu ülkelerde yaşanan terör saldırıları, İngiltere’nin Brexit kararı, ABD’de Trump’un seçilmesi, en önemlisi de Toplu Göç İnisiyatifi uygulaması gibi etkenler İsviçreli şirket yöneticilerini tedirgin ediyor.