İSVİÇRE’NİN SİLAH İHRACATI ARTIYOR

характеристика мальчиков из рассказа бежин луг костя

таня танцует стриптиз Yaklaşık 1 milyar franklık bir ekonomik büyüklüğe sahip olan İsviçre silah endüstrisi şu sıralar yükseliş aşamasında. Fedeal Gümrük Bakanlığı’nın verilerine göre bu yılın üçüncü çeyreğinde yurtdışına ihraç edilen silah sektörünün toplam tutarı 342,7 milyon frank oldu. 

DÜNYA’NIN EN REKABETÇİ ÜLKESİ

состав сборной россии по футболу 2017 2018

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала Merkezi Cenevre’de bulunan Dünya Ekonomik Forumu’nun (WEF) 2014-2015’ ‘küresel rekabet’ raporu açıklandı. İsviçre, üst üste altıncı kez dünyanın en rekabetçi piyasasına sahip ülkesi olarak listenin birinci sırasında yer aldı.

BENZİN FİYATLARI AŞAMALI OLARAK ARTACAK

http://a3-electro.ru/images/igrat-karti-pasyans-4-masti.html играть карты пасьянс 4 масти

составляем организационную структуру Federal Ulaştırma Bakanlığı benzin fiyatları konusunda yeni bir yönteme başvuruyor. Buna göre litre başına yapılacak olan toplam 15 Rappenlik benzin zammı yerine, ilk olarak 5-7 Rappen arasında bir artış gelirken, zaman içinde bu fiyat artışları küçük meblalar şeklinde devam edecek.

MÜSİAD ZÜRİCH’TE OFİS AÇTI

спа салон в домашних условиях

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Zürich'te bir çalışma ofisi açtı. Açılışa T.C. Bern Büyükelçisi Mehmet Tuğrul Gücük, T.C. Zürich Başkonsolosu Aslı Oral, T.C. Bern Büyükelçiliği Basın Ataşesi Hacı Mehmet Gani, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, MÜSİAD Yönetim Kurulu üyeleri, MÜSİAD üyesi işverenler ile Türkiye’den gelen birçok davetli katıldı.