SOSYAL YARDIM BAŞVURULARINDA ARTIŞ

характеристика мальчиков из рассказа бежин луг костя Isvicre'de sosyal yardim-www.haberpodium.com

таня танцует стриптиз İsviçre’de, özellikle Winterthur, Chur, Schaffhausen, Luzern gibi orta büyüklükte olan şehirlerde sosyal yardım alanların sayısında artışlar gözleniyor. Bunun temel sebebi olarak; büyük şehirlerdeki ev fiyatlarının yüksek olmasından dolayı insanların küçük şehirlere taşınmalar gösteriliyor.

İSVİÇRE'DE MAAŞLAR DÜŞÜŞTE

низкое атмосферное давление как влияет Isvicre'de maaslar-www.haberpodium.com

воронины где галина İşçi sendikaları  işverenleri “Serbest Dolaşımı“ kötüye kullanmakla suçluyorlar. 2012 ile 2014 yılları arasında İsviçre’de çalışanların yüzde 8 oranında daha az para kazandıkları belirlendi. Özellikle sanayi, kamu yönetimi, işçi bulma kurumları ve ulaşım sektörünün bu düşüşten etkilendikleri ifade ediliyor.

BORÇLANMALAR ARTIYOR

состав сборной россии по футболу 2017 2018 Isvicre'de borclanma artiyor-haberpodium.com

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала İsviçre’de her yirmi kişiden birinin üstesinden gelemediği kadar borcu bulunuyor. Borçlanma le ilgili araştırmalar kapsamında; icra kayıtları, iflas durumları veya yüklü borçları olan birçok kişi ele alındı. Araştırma sonuçlarından elde dilen verilere göre borçlanma oranları giderek artarken, bu oran geçen seneye göre % 5,3 daha fazla.

PANAMA BELGELERiNDE YENi BOYUT

panama belgeleri ve Vergi kacakciligi-haberpodium.com

Dünya çapındaki hayali şirket ağını aydınlatan Panama Belgeleri yeni bir boyut kazandı.Panama belgelerinin, 200 binden fazla offshore hesabın ayrıntılarını içeren ikinci kısmı yayınlandı. Belgelerin bulunduğu veri tabanına offshoreleaks.icij.org adresinden ulaşılabiliyor ve arama yapılabiliyor. 

DÜNYA EKONOMiK FORUMU WEF

Davos’ta düzenlenen bu yılki Dünya Ekonomik Forumu’nun gündemine Terör ve mülteci krizi oturdu. Oysa buluşmaya ‘Dördüncü Sanayi Devrimi’ slogan seçilmişti. Beş soruda Dünya Ekonomik Forumu’na değindik.