DÜNYANIN YARISININ ZENGİNLİĞİ 8 KİŞİNİN ELİNDE

характеристика мальчиков из рассказа бежин луг костя dünyanin en zengin 8 adami - www.haberpodium.com

таня танцует стриптиз İngiliz yardım kuruşulu Oxfam'ın verilerine göre, dünyanın en zengin sekiz kişisinin serveti, dünyanın yarısını oluşturan 3.6 milyar nüfusun servetine eşit.Konuya ilişkin bir rapor hazırlayan Oxfam, zengin ve yoksul arasındaki uçurumun daraltılması için hükümetleri ve iş dünyasını göreve çağırıyor.

UNİA 4. OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI

состав сборной россии по футболу 2017 2018 Isvcrre sendikasi unia-kongre 2016-www.haberpodium.com

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала Unia Sendikası’nın 4. olağan kongresi 27-29 Temmuz tarihleri arasında Cenevre’de yapıldı. Son dört yılda yaşamını yitiren Unia aktivistlerinin anılmasıyla başlayan kongreye, değişik sektörler, branşlar ve çalışma gruplarından toplam 450 delege katıldı.

GÖÇ VE İŞSİZLİK KORKUTUYOR

http://a3-electro.ru/images/igrat-karti-pasyans-4-masti.html играть карты пасьянс 4 масти  

составляем организационную структуру isvicre'de göc ve issizlik - www.haberpodium.com

спа салон в домашних условиях Credit Suisse’in yaptığı “Endişe Barometresi“ araştırmasına göre; göç, işsizlik ve emeklilik, İsviçrelilerin korkulu rüyası olan konuların başında geliyor. İsviçre’nin en büyük bankalarından Credit Suisse, 1976 yılından bu yana her yıl “Endişe Barometresi“ raporu yayınlıyor.

İŞ BULAMAYAN GÖÇMENLER KENDİ İŞLERİNİ KURUYOR

Isvicrede is bulamayan göcmenleri isyeri aciyor. www.haberpodium.com

Tages Anzeiger gazetesinin haberine göre, İsviçre’de yaşayan göçmenlerin iş piyasalarındaki şansları düşük olduğu için, birçoğu kendi işini kurup serbest çalışıyor. İsviçre’de, istatistiksel olarak göç rakamları sürekli tutulur. Bu istatistiklere göre, her yıl belirli bir sayıda, özellikle de üçüncü ülke vatandaşları için kontenjanlar konulur.

WİNTERTHUR’DA DTİK AVRUPA GİRİŞİMCİLER TOPLANTISI

Isvicre'de DTIK'da toplantisi yapildi- www.haberpodium.com

Winterthur’da DTİK (Dünya Türk İş Konseyi) Avrupa Girişimciler Toplatısı gerçekleşti. T.C. Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, T.C. Bern Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Volkan Karagöz, DTİK Yönetim Kurulu Başkanı Nail Olpak ile DTİK Avrupa Bölgesi Komite Başkanı Suat Şahin’in konuşmacı olarak katıldıkları toplantıya, Avrupa'nın değişik ülkelerinden gelen birçok iş adamı da katıldı.