http://bairropontealta.com/tech/oboznachenie-datchikov-na-sheme.html обозначение датчиков на схеме                    

GÖÇMEN İŞÇİLERE 2018 YILINDAN İTİBAREN KOTA GELİYOR

будем купаться голыми

http://flavrful.com/dat/porno-smotret-24-chasa.html порно смотреть 24 часа 3 yıl önce kabul edilen Toplu Göç İnisiyatifi’ne dair karmaşa hala çözülmüş değil. Geçtiğimiz Aralık ayında bununla ilgili olarak bir çözüm önerisi gündeme getirildi. İsviçre’de çalışmaya, İsviçre’deki iç işgücüne öncelik verilmesi gerektiğini savunan bu öneri Federal Parlamento tarafından kabul gördü.

MAAŞ EŞİTLİĞİ İLE İLGİLİ YENİ DÜZENLEME

http://academiadeidiomasfriends.es/delo/novosti-krasnoyarska-i-kraya.html новости красноярска и края

http://71visions.ch/leon/obrazets-dogovor-peredacha-imushestva-ot-uchreditelya.html образец договор передача имущества от учредителя Sıkça yapılan maaş eşitliliği analizleri kadın- erkek maaş farkını ve bu farkın belirsizliklerini ortaya koyuyor. Federal Hükümet Temmuz ayında Eşitlik Yasası’nda bir değişikliğe giderek, kadın ve erkekler arasında maaş eşitliği sağlanacağı yönünde bir duyuruda bulundu.

Au Pack GmbH 10. Yılında İddialı Geliyor

http://f-star.com.ua/love/golaya-pisya-zheni-video.html голая пися жены видео  

  • 2800 farklı ürün
  • 12 bin metrekarelik bir alan
  • 24 kişilik kadro
  • Yeni fabrika
  • Avrupa ülkelerine pazarlama

евпатория фото карта Gastronomi alanında faaliyet yürüten Au Pack GmbH, bünyesinde barındırdığı 2800 çeşit ürünle müşterilerinin her türlü ihtiyacını gidermeye devam ediyor. Ağırlıklı olarak pizza kartonu, döner box, paket servis kutusu, poşet, aliminyum folyo, plastik/karton tabak, plastik/karton bardak, çatal-bıçak, eldiven ve temizlik ürünleri tedarik eden Aupack, müşterilerine özel, logo baskılı ürünler ve ambalajlar da hazırlıyor.

порно женщина с пиздой вместо рта смотреть Sürekli büyüyen bir potansiyel

2007’de kurulan Au Pack GmbH kendi alanında yeniliklere imza atarak; güven, kalite, hızlı servis, uygun fiyat ilkelerinden hareketle sürekli olarak büyüdü. Gelinen aşamada 24 kişilik kadrosu ile İsviçre’nin tüm bölgelerine ürün pazarlayan firma, kapasite olarak 12 bin metrekarelik bir alana erişti.

Gastronomi alanında daha çok toptancılık ilkesiyle hareket eden firma, perakende ürünler de satıyor. Protega ve Global gibi firmalar ile de çalışan Au Pack’ın, bu firmaların raflarında 100’e yakın ürünü bulunuyor.

http://tihanyoazis.hu/tech/tramvay-nizhniy-novgorod-novosti.html трамвай нижний новгород новости “Kendi fabrikamızı kurduk“

Firmanın kapasitesi İsviçre ile sınırlı değil. Au Pack GmbH, ana bayii olarak İsviçre’den, Almanya, Avusturya, Fransa ve Hollanda gibi 10 Avrupa ülkesine ürün gönderiyor. Firma yetkilisi Hüseyin Usta, Au Pack GmbH’nın artık bir aile firmasına dönüştüğünü ve anabayii olarak İsviçre’de olduğu gibi Avrupa’nın diğer ülklerinde de güçlü olduklarını söylüyor. Kapasite olarak sürekli büyüdüklerini söyleyen Hüseyin Usta, gelinen aşamada artık kendi fabrikalarını kurdukları bilgisini aktarıyor;

“Çoğunlukla pizza kartonları, döner boxlar, ıslak mendiller gibi ürünlerin baskılı formatlarını hazırlamakta güçlüyüz. Aupack olarak bundan yola çıkarak bir fabrika kurduk. Döner boxlarını, kahve bardaklarını ve dondurma kaplarını artık kendimiz üreteceğiz. Kendimize ait olan ürün çeşitliliği ilerleyen günlerde daha da artacak. Bu durum tüketiciye de önemli avantajlar sağlayacak. Kapasite artarken, fiyatlar da düşecek tabi. Her işletmeye özel siparişlerle her kapasitede üretim yapabilecek, ürünler üzerine istenilen baskıyı koyabileceğiz.“

Hüseyin Usta, Au Pack’ın müşterilerine sunduğu bazı avantajlarla ilgili şöyle diyor;

“Yıllardır bu piyasadayız. Bünyemizde 2800 çeşit ürün mevcut. Bu çeşitlilik tüketici ve toptancılar için büyük avantajlar sunuyor tabi. İhtiyaç duyulan her türlü ürünün bir arada olması tüketici açısından büyük kolaylıklar sağlıyor. İsviçre ana bayiisi olarak ürünlerimizi direk fabrikadan alıyoruz. Örneğin sadece pizza kartonu olarak yılda 190 tır ürün alıp dağıtıyoruz. Bu sadece bir fabrikadan aldığımız ürün. Diğer fabrikalardan aldığımız ürünleri de hesaba katarsak çok büyük bir potansiyelimizin olduğunu söylebilirim. Bu durum tüketiciye fiyat olarak yansıyor. Ürünlerimiz uygun fiyatlara tedarik edilebilir. Dağıtım ağımız oldukça geniş. İsviçre’nin her tarafına servislerimiz mevcut. Bir telefon yetiyor. Yani her durumda tüketici karlı. Sunduğumuz bir başka avantaj ise şu; imbiss, hotel ve restoranlara yönelik her türlü ürünü baskılı olarak hazırlayabilmekteyiz.“

http://www.electromontag.in.ua/community/bolit-pod-levim-rebrom-chto-delat.html болит под левым ребром что делать “İsviçre’deki tüm gastronomi alanlarında varız“

“Sadece Türkiyelilerin yerleri ile değil, diğer hotel, restoran ve gastronomi işletmeleri ile de çalışıyoruz. Bu nedenle İsviçre piyasasında güçlü bir firmayız. Toptancılar, perakende olarak piyasaya dağıtabiliyor ürünlerimizi. A’dan Z’ye her türlü ürün mevcut, istenilen ürünü özel olarak da yapabiliyoruz. Herşey mümkün bizde”

порно-фото нудистов с детьми Geri dönüşümlü bio ürünler

Au Pack GmbH, yenilikler kapsamında şu anda geri dönüşümü mümkün olan bio ürünlere ağırlık veriyor.  Tabak, bardak, poşet gibi geri dönüşümü olan bu ürünlere oldukça yoğun bir talep var.

Ürünlerle ilgili daha detaylı bigiler www.aupack.ch sitesinden edinilebilir.

 

AU Pack GmbH

Tannwaldstrasse 101

4600 Olten

Tel: 062 296 68 88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DIE POST ŞUBELERİ KAPANIYOR

İsviçre Postanesi Die Post yönetimi, 2016 yılının Sonbahar ayında İsviçre’de bulunan 1400 postane şubesinin gelecek 4 yıl içinde 800’e ya da 900’e düşürüleceğini açıklamıştı.