http://www.mavu.cl/projects/istoriya-domov-nevskiy-prospekt.html история домов невский проспект                    

образец формы р21001 в 2017 году İsviçre'deki haber kaynağınız.

ZÜRİCH’TE GAZETECİLİK KURSLARI

детская песенка про пиратов текст

http://www.projects.premiumdw.com/uploaded/rolan-garros-2016-ofitsialniy-sayt-raspisanie.html ролан гаррос 2016 официальный сайт расписание Bir süredir duyurusu yapılan HaberPodium gazetecilik kursları başladı. Gazetecilik konusunda bilgi edinmek ve gazeteciliğin nasıl yapıldığını anlamak isteyenlerin katıldığı bu kurslar 6 hafta sürecek.

ANDERMATT’TA TREN KAZASI

http://snovadopusk.ru/images/s-tetey-rasskaz-nyu.html с тетей рассказ ню

http://irishcoons.com/wp-content/poisk-bitovaya-tehnika-katalog.html поиск бытовая техника каталог Kanton Uri’de bulunan Andermatt tren istasyonunda meydana gelen tren kazasında 33 kişi yaralandı. Yaralananların hayati tehlikeleri bulunmazken, olay yerine kısa sürede çok sayıda ambulans ve helikopter gönderildi.

İSVİÇRE'DE KIZAMIK VAKALARI ARTIYOR

http://master-door.kiev.ua/images/istoriya-dobavyane-na-soobshenie.html история добавяне на сообщение

пожелания приятного аппетита прикольные короткие Federal Sağlık Bakanlığı’nın verilerine göre, 2017 yılının ilk dört ayındaki Kızamık vakası, bütün 2016 yılı boyunca görülen vakaların sayısını geçmiş durumda. 2017 yılının ilk dört ayındaki toplam Kızamık vakası 72 olarak açıklandı. 2016 yılı boyunca görülen Kızamık vakalarının oranı 65 iken, bu sayı 2015 yılında 25 idi.

YENi iSTiHBARAT YASASI YÜRÜRLÜKTE

İsviçre’de 25 Eylül 2016 tarihinde oylanan ve yüzde 65,5 Evet oranı ile kabul edilen Federal İstihbarat Dairesi Yasası bugün itibari ile yürürlüğe girdi. Yasanın kabulü ile birlikte, Federal İstihbarat Dairesi NBD’nin, tehditlerin tespiti ve güvenliğin sağlaması için günümüzün modern araçlarını daha etkin bir şekilde kullanıp, aynı zamanda istihbarat denetimini güçlendirebileceği ifade ediliyor.