İSVİÇRE’DEN YÜZDE 59,6 ORANINDA HAYIR

состав сборной россии по футболу 2017 2018

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала Anayasa değişikliği referandumuna dair yapılan oylamalarda İsviçre’den yüzde 59,6 oranında Hayır oyu çıktı. Bern, Zürich ve Cenevre’de bulunan temsilciliklerde yapılan oylamalarda, bölgelere göre çıkan ilk sonuçlar şu şekilde.

İSVİÇRE DIŞINDA MAL VARLIĞI OLANLAR... DİKKAT!

http://a3-electro.ru/images/igrat-karti-pasyans-4-masti.html играть карты пасьянс 4 масти

составляем организационную структуру İsviçre devletinin, vergi kaçakçılığını önlemek adına, yurtdışından otomatik bilgi alışverişi yapacağına dair yasal düzenleme bu yılın başında yürürlüğe girmişti. Resmi olarak otomatik bilgi alışverişi sadece banka hesapları için geçerli görünse de, vergi dairesi yetkilileri, banka hesap bilgileri üzerinden ev veya diğer mal varlıklarını çok kolay bir şekilde öğrenebilecekler.

İSVİÇRELİ GAZETECİLERDEN TÜRKİYE’YE ÇAĞRI

Zürich’te, Türkiye’de tutuklu olan gazetecilerin durumuna dikkat çekmek için bir eylem yapıldı. Helvetiaplatz’da yapılan eylem, İsviçre Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü, Syndicom Sendikası ve İsviçreli gazeteciler tarafından organize edildi. Eyleme farklı alanlarda çalışan birçok gazeteci de katılarak desteklerini sundu.