21 MAYIS’TA ENERJi YASASI OYLAMASI

состав сборной россии по футболу 2017 2018

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала İsviçre’de 21 Mayıs 2017 tarihinde Enerji Yasası’na dair bir halk oylaması yapılacak. Federal Parlamento, 2016 yılı sonbaharında enerji stratejisi değişikliği kapsamında enerji yasasını revize edip, alınması gereken önlemlerin birinci paketini kabul etmişti.

İSVİÇRE’DE 1 MAYIS KUTLAMALARI YAPILDI

http://a3-electro.ru/images/igrat-karti-pasyans-4-masti.html играть карты пасьянс 4 масти

составляем организационную структуру Dünya İşçi ve Emekçiler Günü olan 1 Mayıs, İsviçre’nin 20 kantonunda düzenlenen 52 ayrı etkinlikle kutlandı. Kutlamalarda bir araya gelen işçiler, sendika üyeleri, sivil toplum örgütleri ve siyasi parti temsilcileri, taleplerini yoğun yağmur yağışı altında yaptıkları yürüyüşlerle haykırdılar.

İSVİÇRE TURİZMİ GERİLİYOR

спа салон в домашних условиях

2015 yılı rakamlarına göre İsviçre, Dünya Ekonomik Forumu (WEF)’nun turizm rekabet listesinde dört sıra aşağıya düştü. Turizmde yıllarca WEF listesinin ilk sırasında yer alan İsviçre, şu an 10. sırada bulunuyor. Bu durum İsviçre’nin sürekli rekabet kabiliyetini yitirdiği şeklinde yorumlanıyor.

SİBEL ARSLAN İLE PARLAMENTO YAŞAMI ÜZERİNE

Başkent Bern’de bulunan Federal Parlamento’da, özellikle de Parlamento görüşmelerinin yapıldığı dönemlerde telaşlı koşuşturmalar hakim olur. Oylama zilinin çalmasıyla birlikte içeceğini ve yemeğini geride bırakıp oy vermek için koşanlar, bir köşeye sinip önergelere dair hazırlıklar yapanlar, lobi faaliyetleriyle ilgili olarak orada bulunan kimi ziyaretçilerle vakit geçirenler, basın mensuplarına demeç verenler ya da meclis salonunda oturup internette gezinmeyi tercih edenler rutin Parlamento yaşamını gözler önüne sererler.