авиакомпания россия за сколько часов можно регистрироваться                    

http://zhenguochansi.org/demo/razobrat-slovopo-sostavu-dogadalsya.html разобрать словопо составу догадался İsviçre'deki haber kaynağınız.

ANNELER GÜNÜ

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала

http://a3-electro.ru/images/igrat-karti-pasyans-4-masti.html играть карты пасьянс 4 масти Dünya’nın birçok ülkesinde, Mayıs ayının ikinci Pazar günü Anneler Günü olarak kutlanıyor. Kökleri binlerce yıl öncesine dayanan bu özel gün, sanayileşmeyle birlikte farklı bir çehreye büründü. Anneler Günü için yapılan kutlamalar Sümerlere kadar dayandırılıyor.

SBB’DEN MAKiNiSTSiZ TREN PROJESi

İsviçre Demir Yolları SBB, makinistsiz trenleri test edecek. Süre gelen dijitalleşmeye de uyan benzeri testlere projeler halinde devam edilecek. SBB Yönetim Kurulu Başkanı Andreas Meyer, daha verimli tekniklerle demir yollarının verimliliğini yüzde 30 ile büyütebileceklerini düşünüyor ve; “ 2025 yılından sonra demir yolları tekniğinde daha çok ve dolu tren programları olacak.

74 ÜLKEYE SiBER SALDIRI

Aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 70’den fazla ülkeye siber saldırı düzenlendi. Uzmanlar, saldırıda virüs koruma programlarının etkileyemediği “Wanna Cry” adlı zararlı yazılımın kullanıldığını belirtiyor.