EV KİRALARI DÜŞMEYE DEVAM EDİYOR

характеристика мальчиков из рассказа бежин луг костя

таня танцует стриптиз İsviçre’de ev kiraları faiz oranları ile birlikte düşmeye devam ediyor. Federal Konut Dairesi, kira hesaplamaları için belirleyici olan referans faiz oranının 2 Haziran itibarı ile % 1,75’ten % 1,5’e düşürüldüğünü açıkladı.

ÇOCUKLAR İÇİN ARABA KOLTUĞUNUN ÖNEMİ

низкое атмосферное давление как влияет

воронины где галина İsviçre’de çocuklar 12 yaşına kadar, ya da boyları 150 cm olana kadar arabada çocuk koltuğunda oturmak zorundadırlar.  Emniyet kemerleri diğerlerinden farklı olan bu koltuklar, çocukları kaza anında korumada önemli avantajlar sağlıyor. Bu koltuk kemerleri, herhangi bir kaza anında, özellikle de karın bölgesinde oluşabilecek iç hasarların önüne geçiyor.

DiKKAT, YENi CEZALAR GELiYOR!

состав сборной россии по футболу 2017 2018

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала Federal Hükümet’in istemi doğrultusunda yapılan yeni düzenlemelere göre, koruma altında olan bitkileri koparanlar, küçük balıkları avlayanlar, piknik sonrasında çöplerini alanda bırakanlar, sokağa izmarit atanlar, kapalı mekanda sigara içenler disiplin cezaları alacaklar.

YENi 20 FRANK’LIK BANKNOTLAR PiYASADA

http://a3-electro.ru/images/igrat-karti-pasyans-4-masti.html играть карты пасьянс 4 масти

составляем организационную структуру İsviçre Merkez Bankası 17 Mayıs itibarı ile yeni 20 Frank’lık banknotları piyasaya sundu. Piyasaya sunulan yeni 20 Frank’lık banknotların sayısının 84 milyon adet olduğu açıklandı.

HAVUZ SEZONU AÇILDI, ANNE-BABALAR DiKKAT

İsviçre’de, Nisan sonu ile Mayıs ayı başına denk gelen zaman diliminde açık yüzme havuzları kapılarını açtı. Havalar her ne kadar soğuk olsa da, bu havuzlarda hizmetler sunulmaya başlandı. Bu dönemde su ve havuz kazaları yaşanabilir.

İSVİÇRE ENERJİ POLİTİKASINI DEĞİŞTİRİYOR

İsviçre, enerji politikasında yeniliklere gidiyor. Yenilenebilir kaynaklar öncelikli olan ve nükleer ernerjiden vazgeçilen bu uygulamalar için halkın onayı da alındı. Federal düzeyde yapılan Enerji Yasası’na dair bir halk oylamasında yüzde 58.2 oranında Evet çıktı.