http://cortexhr.com/delo/prichina-zapora-u-rebenka-3.html причина запора у ребенка 3                    

BARCELONA’DA TERÖR SALDIRISI

поменять права в москве юао

http://morethenever.myjino.ru/leon/konstitutsionnoe-pravo-grazhdan-na-zhiloe-pomeshenie.html конституционное право граждан на жилое помещение İspanya'nın Barcelona kentinde bir minibüs, kent merkezindeki onlarca insanın içine daldı. Olayda en az 12 kişinin öldüğü, 80'den fazla kişinin de yaralandığı açıklandı. Saldırıyı IŞİD üstlendi.

ANAYASA REFERANDUM TARİHİ, YURT DIŞI İÇİN 27 MART-9 NİSAN

http://magribart.ru/leon/moskovskaya-pensiya-skolko-sostavlyaet.html московская пенсия сколько составляет

как делать скрины на телефоне samsung 16 Nisan 2017 tarihinde yapılması kararlaştırılan Anayasa değişikli referandumuna dair oy verme işlemi yurt dışı temsilciliklerinde 27 Mart - 9 Nisan tarihleri arasında yapılacak. Gümrük kapılarındaki oylamalar ise 27 Mart-16 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.

FRANSA'DA MACRON DÖNEMi

http://personalizedmedicinemanagement.com/community/novoe-raspisanie-dachnih-avtobusov-orenburg-2017.html новое расписание дачных автобусов оренбург 2017

Fransa'da bugün gerçekleştirilen cumhurbaşkanlığı seçimlerinde merkez aday Emmanuel Macron cumhurbaşkanı seçildi. Seçimlerin ilk turu 23 Nisan'da en çok oyu alan diğer aday aşırı sağ Ulusal Cephe'den Marine Le Pen'e karşı yarışan Macron, bugünkü ikinci turda rahat bir zafere ulaştı. İlk tahminlere göre, Macron oyların yüzde 65,5'ini aldı. 

BERLİN'DE ÖLENLERİN SAYISI 12'YE YÜKSELDİ

Berlin’de Noel panayırına bir tırla düzenlenen saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısı 12'ye yükseldi. Berlin'de, Noel panayırına giren bir tır çok sayıda kişiyi ezdi. Olayda 12 kişi ölürken, yaklaşık 50 kişi yaralandı. Radikal İslamcı IŞİD'e yakınlığı ile bilinen Amak haber ajansı saldırıyı düzenleyen kişinin “IŞİD’in askeri” olduğunu duyurdu. Haberin gerçek olup olmadığı araştırılıyor.