ALMANYA’DA SiLAHLI SALDIRI

проблемы инженерного мышления

подсмотрел пляж рассказы Almanya'nın Münih kentinin Moosach ilçesindeki 'Olympia-Einkaufszentrum' adlı bir alışveriş merkezinde etrafa ateş açıldı. Saldırıda dokuz kişi ölürken, saldırıyı gerçekleştirenin İran asıllı bir Alman olduğu bildirildi. Saldırgan cinayetleri işledikten sonra intihar etti. Saldırıda üçü ağır olmak üzere 16 kişi de yaralandı.


работа вахтовым методом с проживанием Münih'in Moosach ilçesindeki "Olympia-Einkaufszentrum" adlı alışveriş merkezinde silah seslerinin duyulması üzerine çok sayıda polis olay yerine sevk edildi.

http://klvrt.ru/delo/changes-come-perevod.html changes come перевод Alman Özel Kuvvetleri'nin olay yerine gelirken, yetkililer, kentin akıllı telefon uyarı sistemini kullanarak halka acil durum mesajı yolladı ve bölge halkı evlerinde kalmaları ve dışarı çıkmamaları konusunda uyardı. Mesajda, "Kendi güvenliğiniz için caddelerden ve meydanlardan uzak durun, saldırganlar elimizden kaçtı. Tren ve otobüs ulaşımı geçici olarak durduruldu. Televizyonlarını ve radyolarını açık tutun" ifadeleri yer aldı.belirtildi.

игра где ты на острове Güvenlik yetkilileri, yerel saat ile 20.30'da alışveriş merkezinin yakınında intihar eden bir kişinin cesedinin bulunduğunu duyurdu. Görgü tanıkları ve kamera kayıtları saldırganın cesedi bulunan kişi olduğunu doğruluyor. Saldırganın 18 yaşında İran asıllı bir Alman olduğunu belirten yetkililer, "Başka kişilerin bu olaya karıştıkları yönünde ipucumuz yok" açıklamasında bulundular.

фильм приказ уничтожить Yaşanan kanlı terör saldırısı sonrasında Almanya'nın Münih kentinde OHAL ilan edildi. 

http://magribart.ru/leon/moskovskaya-pensiya-skolko-sostavlyaet.html московская пенсия сколько составляет  

как делать скрины на телефоне samsung  

http://personalizedmedicinemanagement.com/community/novoe-raspisanie-dachnih-avtobusov-orenburg-2017.html новое расписание дачных автобусов оренбург 2017