http://r-service77.ru/leon/cherez-skolko-v-inkubatore-poyavyatsya-tsiplyata.html через сколько в инкубаторе появятся цыплята                    

где найти катану İsviçre'deki haber kaynağınız.

“AKILLI TELEFON“ DiYETi

проблемы инженерного мышления

подсмотрел пляж рассказы “Anne, dinlesene! Sana birşey söylüyorum ama sen beni duymuyorsun ve yine telefonuna bakıyorsun.“

работа вахтовым методом с проживанием Bir an korkuyla başımı kaldırıyorum telefonumdan. Fark ediyorum ki, oğlum beni birşey ile suçluyor. Yavaşça anlıyorum. Mesajlarıma durmadan bakmamı bırakıp, kendisini dinlememi istiyor. Ancak o değil miydi küçük olan? Kuralları ona anlatan, anne olan ben değil miyim? Aynayı bana tutuyor…

http://klvrt.ru/delo/changes-come-perevod.html changes come перевод Geçenlerde bir veli toplantısına katıldım. Orada çocuklara dikkat etmemiz gerektiği vurgulandı. Her ses ve titreşim beyni uyarıyor ve böylelikle bir bağımlılık olasığı doğuyor. Gençlerde bu risk daha da büyük. Çünkü beyindeki uyarı merkezi onlarda daha da hassas.

игра где ты на острове Akıllı telefon kullanımının tehlikeleri oldukça ciddi. Çokca kullanım, yorgunluk, uykusuzluk, konsantrasyon kaybı ve gerginliğe yol açıyor. Bir çok gencin birlikte uyuyup kalktığı birer akıllı telefonu vardır. Olmaması okul prestijlerinin düşmesine sebep olabiliyor.

фильм приказ уничтожить Geçen hafta akıllı telefonumu bir arkadaşta unutmuşum. İki gün boyunca mesajlarımı okuyamadım. Bu değişim beklediğimden daha da büyüktü. Günlük aktivitelerimde daha dikkatliydim. Unutkanlığım azaldı ve yemek sırasında hoşca sohbetlerimiz oldu. Sokakta yürürken, insanların ne kadar az iletişim kurduklarını farkettim. Bisiklet sürenlerin ellerinde telefon, yayalar kendilerince konuşuyor, şoförler ise mesajlarına bakıyorlar trafikte.

http://magribart.ru/leon/moskovskaya-pensiya-skolko-sostavlyaet.html московская пенсия сколько составляет Dünya değişti. Sadece gençler için değil tabii ki. Yaşlılar bile yeni bir eve girdiklerinde Wi-Fi şifresini sorar oldular. Snapchat, whatsapp, facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya uygulamalarında yoksan, gerçek hayatta da yokmuşsun gibi davranılıyor sana.

как делать скрины на телефоне samsung Çocuklar anne babalarının ilgilerine muhtaçlar. Yanlarında anne-baba, abi-abla, nene-dede gibi insanların olmasını isterler. Onları seven, anlayan, destekleyen insanlar... İnsanların en temel ihtiyacı sosyal ilişkilerdir. Yani daha çok ilgi isteği sadece çocuklar için geçerli değil, bütün insanlar için geçerlidir. Kısa bir mesaj ilgi değildir. Peki çözüm nedir?

http://personalizedmedicinemanagement.com/community/novoe-raspisanie-dachnih-avtobusov-orenburg-2017.html новое расписание дачных автобусов оренбург 2017 Çocuklar dediklerinizi değil, yaptıklarınızı takip ederler.

Ben çocuklarım gibi telefonuma sarıldıkça, onlara sınırlamalar getirmeye zorlanırım. Eğitmek bir yaşam biçimidir ve bu anlamda da değerler önemlidir. Çocuklar örnek alırlar. Bundan böyle ben diyete başlayacağım, ki gerçek sohbetlerimiz olsun.

Evet, telefon diyeti başlatıyorum! Bazen telefonu bir yerlerde unutmak çok da delice bir fikir değil aslında.

http://cortexhr.com/delo/prichina-zapora-u-rebenka-3.html причина запора у ребенка 3 Akıllı telefon diyetim şöyle;

- İçinde çok az internet hizmeti olan ucuz bir hat alın.

- Telefonunuzu sürekli sessizde tutun.

- Aile bireyleri ve iş arkadaşlarınızla, telefonların yemek sırasında başka bir odada olması anlaşması yapın.

- Misafir geldiğinde tüm telefonları kapatın.

- Telefonun şarjı mı bitti? Doldurmayın ve bir sonraki sabahı bekleyin.

- Tatilinizi Wi-Fi’si olmayan bir otelde geçirin.

- Evinizin içinde Wi-Fi çekmeyen bir köşeniz de olsun.

- Telefonunuzu günün belli bir zamanında kullanın ve bu zaman diliminden önce ya da sonra kesinlikle kullanmayın.

- Uyumadan iki saat önce Wi-Fi’yi kapatın.

- Uyurken telefonunuzu yanınıza almayın.

Son olarak şu ürkütücü verileri de aktarayım; Ortalama bir kullanıcı telefonuna günde 300 defadan fazla bakarken, günde ortalama 3 saat 15 dakikasını telefonda geçiriyor.

 

причины заикания и симптоматика заикания Not:  Bu yazı bir okurumuz tarafından yazı işlerimize gönderilmiştir.

 

 

HAVA ULAŞIMINDA SOLAR IMPULSE 2 BAŞARISI

Isvicre haberleri-Solar Impulse 2- www.haberpodium.com

Güneş enerjisi kullanarak uçan Solar Impulse 2, çıktığı dünya turunu bir damla yakıt harcamadan başarıyla tamamladı. İsviçreli pilotlar’ın kullandığıuçak, kıtaları ve okyanusları 17 ay süren bir yolculukta aştı, 43 bin kilometre yol kat etti.

İSVİÇRE'DEN ULAŞIMDA YENİLİK HAMLESİ

Isvicre haberleri-Clip Air- www.haberpodium.com

İsviçre tarafından Clip-Air isimli bir hava aracı tasarlandı. Federal Politeknik Ensitisü tarafından geliştirilen hava aracı, ulaşımda devrim yaratacak bir yenilik sunuyor. Tasarlanan dev hava aracı sökülüp takılabilen kapsüllerle havalanabilecek. Söz konusu kapsüllerle hem yolcular hem de kargo malzemeleri aynı anda taşınacak.

NASA'DAN 2. BiR DÜNYA UMUDU

Kepler teleskobu yeni dünyalar ariyor-haberpodium.com

NASA, Güneş Sistemi'nin dışında bin 284 yeni gezegenin keşfedildiğini duyurdu. Astronomlar Dünya dışında hayat bulmayı umut ediyor. Amerikan Milli Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) güneş sisteminin dışında bin 284 yeni gezegenin keşfedildiğini duyurdu.

YÜZYILIN BAŞARISI

Uzay araştırmacıları Einstein’ın 100 yıl önce öngördüğü çekim dalgalarını doğrudan gözlemledi. Bu da Einstein’ın uzay-zaman bükülmesi teorisini doğruluyor.

PEYNİR DELİKLERİNİN SIRRI

Yapılan araştırmalar sonucunda İsviçre peynirlerinde bulunan deliklerin sırrı çözüldü. Delikler, peynir yapımında kullanılan süt kovalarının temiz olmamasından kaynaklanıyor.

EMBRİYO GENETİĞİNDE YENİLİK

Çinli bilim insanları, ilk kez insan embriyosunun genetiğini değiştirdiklerini duyurdu. Bunun doğumla birlikte gelen hastalıkların önüne geçmek için kullanılabileceği düşünülüyor.