http://www.mavu.cl/projects/istoriya-domov-nevskiy-prospekt.html история домов невский проспект                    

образец формы р21001 в 2017 году İsviçre'deki haber kaynağınız.

CERN'E KADIN YÖNETİCİ

детская песенка про пиратов текст

http://www.projects.premiumdw.com/uploaded/rolan-garros-2016-ofitsialniy-sayt-raspisanie.html ролан гаррос 2016 официальный сайт расписание Avrupa Nükleer Araştırmalar Merkezi’ CERN’in İsviçre’deki fizik labaratuarının başına ilk kez bir kadın bilim insanı geçecek. İtalyan fizikçi Fabiola Gianotti, dünyanın en büyük parçacık fiziği araştırma merkezinin başkanlığına seçildi. 

TEKNOLOJi YÖN DEĞiŞTiRiYOR

http://snovadopusk.ru/images/s-tetey-rasskaz-nyu.html с тетей рассказ ню

http://irishcoons.com/wp-content/poisk-bitovaya-tehnika-katalog.html поиск бытовая техника каталог ‘Oculus Rift’ adlı sanal gerçeklik oluşturan gözlükleri tasarlayan Oculus firmasını da satın alan Facebook, ürünü daha da geliştirmeyi planlıyor. Uzmanlar, mühendislerin yavaş yavaş ‘siborg insan’ tasarladığı görüşünde.

GÖRME ÖZÜRLÜLER İÇİN UMUT IŞIĞI

http://master-door.kiev.ua/images/istoriya-dobavyane-na-soobshenie.html история добавяне на сообщение

пожелания приятного аппетита прикольные короткие Görme özürlüler özel bir yeni jenerasyon gözlük sistemi sayesinde artık yerdeki gölgeleri veya önlerindeki şekilleri ayırt edebilecek. İsviçre Lozan Federal Politeknik Okulu’nda Startup tarafından ‘Second Sight’ ismiyle üretilen gözlükler 2013’ün en önemli icatlarından sayıldı.

ALTIN ARAMADA YENi YÖNTEM

Bilim insanları, bazı bitkilerin yapraklarında altın bulunduğunu ve bu yolla yeraltındaki altın yataklarının tespit edilebileceğini ortaya koydu.

İNSANLIK TARİHİ DEĞİŞEBİLİR

 

Gürcistan’da şimdiye kadar bulunan en sağlam durumdaki 1.8 milyon yaşındaki bir kafatası, biliminsanlarının teorilerini altüst etti. Bulunan kafatasının üstünde yapılan incelemelerde, şimdiye kadar inanılan insanoğlunun çeşitli türlerden geldiği teorisinin aksine, Afrika’daki tek bir türden geldiğine dair kanıtlar bulundu.

SÜRÜCÜSÜZ ARAÇLAR GELİYOR

 

Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı önceki gün kapılarını 65. kez açtı. 35 ayrı ülkeden 1100 otomobil’in görücüye çıkacağı Fuar 22 Eylül’e kadar devam edecek. Fuarda özellikle sürücüsüz otomobiller büyük ilgi görüyor.

iPhone SERiSiNDE YENiLiKLER

 

Apple'ın yeni telefon modelleri iPhone 5S ve iPhone 5C tanıtıldı. Apple'ın Kaliforniya'nın Cupertino kentindeki genel merkezinde yapılan tanıtım toplantısında farklı yenilikler dikkat çekiyor.