İŞTE İNSAN BEYNİNİN AYRINTILARI

характеристика мальчиков из рассказа бежин луг костя  

таня танцует стриптиз

низкое атмосферное давление как влияет Amerikalı bilim adamları, bir proje kapsamında, beyin yapılarının kişiliği ve yetenekleri nasıl belirlediğini anlamak için, ayrıntılı beyin görüntülerini inceledi.

MARS`TA GİZLİ KEŞiF

воронины где галина  

состав сборной россии по футболу 2017 2018  

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала

http://a3-electro.ru/images/igrat-karti-pasyans-4-masti.html играть карты пасьянс 4 масти Rusya'da ki bilim çevreleri, Mars'ta araştırmalar yürüten ABD'nin Kızıl Gezegen'de hayat belirtilerine rastladığını ancak bu bilgiyi sakladığını iddia etti. 

JAPON iŞi AKILLI BASTON

 

Japon teknoloji devi Fujitsu, yaşlılar için navigasyonlu yeni nesil baston geliştirdi. Baston, yaşlıların yolunu bulmalarına yardımcı olmanın yanı sıra, kalp atışlarını ve vücut ısılarını kontrol etme özelliği de taşıyor.

ALIŞVERİŞTE PARMAK İZİ

 

Kredi kartları yakında demode olacak gibi görünüyor. Sadece parmak izi kullanarak alışverişyapmak bilimkurgu filmlerinde bir sahne olmayı çoktan geride bıraktı.

GOOGLE`DAN KORSAN SiTELERE DARBE

 

Google yöneticilerinin, Visa, Paypal ve Mastercard ile yasadışı internet sayfalarına ödeme yapılmasını engelleme yollarını görüştüğü bildirildi. İngiltere'deki Daily Telegraph gazetesinin haberine göre Google, yasadışı sitelerin ulaşılabilirliklerini sınırlamak için arama motorlarında değişikliklere gidebilir.