EVRENİN YAŞI YENİDEN HESAPLANDI

характеристика мальчиков из рассказа бежин луг костя  

таня танцует стриптиз

низкое атмосферное давление как влияет Evrenin oluşmasına yol açan Büyük Patlama anından sonrasına ilişkin yapılan bilimsel araştırma, evrenin sanılandan 80 milyon yıl daha yaşlı olduğunu ortaya çıkardı.

DÜNYA`NIN EN DERiN NOKTASINDA YAŞAM BELiRTiSi

воронины где галина  

состав сборной россии по футболу 2017 2018

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала Uluslararası bir bilim insanları topluluğu, Büyük Okyanus`un 11 kilometre derinliğindeki çukurda hareketli bir misroskobik hayat bulunduğunu keşfetti. Araştırmayla ilgili makale, Nature Geoscience adlı bilimsel dergide yayımlandı.

“TANRI PARÇACIĞI“ KESİNLEŞTİ

http://a3-electro.ru/images/igrat-karti-pasyans-4-masti.html играть карты пасьянс 4 масти  

составляем организационную структуру

спа салон в домашних условиях Avrupa Nükleer Araştırmalar Merkezi CERN'de bulunduğu ‘ümit' edilen ‘Tanrı Parçacığı' ile ilgili yeni bir açıklama yapıldı. 
Parçacıklara kütlelerini verdiği düşünülen ve "Higgs Bozonu" adı verilen atomaltı parçacığının keşfedildiğinden emin olunduğu açıklandı. KUZEY KUTBU`NDA BAHAR YEŞİLLİĞİ

 

Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi NASA`nın yayınladığı bir fotoğrafta Kuzey Kutbu'nda küresel ısınmaya bağlı olarak erimenin ne boyutta olduğunu gösteriyor. 30 yıllık verilere dayanılarak çekilen görüntülerde Kuzey'in bitki örtüsünün Güney'inkine benzemeye başladığı görüldü.

FACEBOOK`TAN YENiLiK

 

Sosyal medya devi Facebook, önceki gün düzenlediği basın toplantısında, sitenin haber kaynağı bölümündeki yaptığı yenilikleri tanıttı.Yenilik kullanıcılara bilgi erişimi konusunda daha çok kontrol verirken, görsellik de ön plana çıkarılıyor.

15 MiLYON YILLIK BiR BAKTERi TüRü BULUNDU

 

Rus araştırmacıların geçtiğimiz yılın başlarında sondajla ulaşmayı başardığı Antarktika’nın 15 milyon yıllık Vostok Gölü’nde, bugüne kadar eşine rastlanmamış bir bakteri bulunduğu açıklandı. Buz tabakanın yaklaşık 3800 metre altında yer alan bakteri, 15 milyon yıldır dış dünyadan izole bir şekilde yaşıyordu.