VERİ KORSANLIĞINDA DEVLET DESTEĞİ

характеристика мальчиков из рассказа бежин луг костя  

таня танцует стриптиз

низкое атмосферное давление как влияет Sanal ortamdaki devlet destekli büyük casusluk faaliyetlerinin 2012 yılında veri merkezleri için büyük tehdit oluşturduğu sonucuna varılan bir araştırma yapıldı. Verizon adlı bir bilişim şirketi için yapılan çalışma 'devlet destekli sanal korsanlık faaliyetlerinin veri merkezlerine yönelik tehlike unsurları arasında ikinci sıraya yükseldiğini' söylüyor.

KEPLER TELESKOPU YENi GEZEGENLER BULDU

воронины где галина  

состав сборной россии по футболу 2017 2018

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала NASA’nın ‘gezegen avcısı’ Kepler teleskopu, Güneş Sistemi dışında üç Dünya benzeri gezegen keşfetti. Bilim insanları tarafından dün yapılan açıklamada, gezegenlerin yaşama olanak veren şartlara sahip olabileceği, hatta bugüne kadar keşfedilen ‘en Dünya benzeri’ gezegenin de bulunmuş olabileceği ifade edildi. 

KÜRESEL ISINMA KÜRESEL SOĞUMAYA MI DÖNÜŞÜYOR?

http://a3-electro.ru/images/igrat-karti-pasyans-4-masti.html играть карты пасьянс 4 масти  

составляем организационную структуру

спа салон в домашних условиях Son 15 senenin istatistikleri de küresel hava sıcaklığının düşüşte olduğunu gösteriyor.Son günlerde Batı Avrupa'daki hava durumunu takip edenler, küresel ısınmaya gerçeğine inanmakta zorluk çekiyor. Çünkü küresel ısınma tezinin aksine havalar ısınmıyor, soğuyor.

DÜNYA BENZERi 100 MiLYAR GEZEGEN

 

Gökbilimciler, Samanyolu Galaksisi'nde 100 milyar Dünya benzeri gezegen bulunabileceğini açıkladı. Geçmişte yapılan araştırmalar, Güneş Sistemi’nin içinde yer aldığı Samanyolu'nda 10 milyar Dünya benzeri gegezen olabileceğini ortaya koymuştu.

KIŞLAR DAHA DONDURUCU GEÇECEK

 

Mart ayı Avrupa’da oldukça soğuk geçerken, ancak uzmanlar bunun sadece bir başlangıç olduğu görüşünde. Gelecekte Avrupayı daha sert kışlar bekliyor.

ALMA TELESKOPU UZAYLI AVINDA

 

Şili'de And Dağları tepesine yerleştirilen Alma teleskopu uzaylı avına başladı. Başarırsa insanlığın en büyük gizemlerinden birini çözecek. Güney Amerika`nın en ücra köşelerinden birine kurulan dev bir gözlemevi, büyük bir görev peşinde.