DİJİTAL MEDYA AĞI VE OLASI TEHLİKLER

характеристика мальчиков из рассказа бежин луг костя  

таня танцует стриптиз

низкое атмосферное давление как влияет Dijital medya artık gündelik hayatımızın bir parçası desek yeridir. Çocuklar ve gençlerin çok yönlü bir medya dünyası içinde yetiştiği bir gerçek. Boş zamanlarında bilgisayar oyunları oynayan çocuklar ve gençler, ihtiyaç duydukları tüm bilgileri internet üzerinden edinip sosyalleşebiliyor, arkadaşlarıyla cep telefonu aracılığıyla kolayca haberleşebiliyorlar.

AKILLI TELEFONLARDA GÜVENLiK SORUNU

воронины где галина  

состав сборной россии по футболу 2017 2018

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала Kullanımı her geçen gün yaygınlaşan akıllı cep telefonları artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu desek yeridir. Telefon edebilmenin yanında “App" olarak bilinen uygulamalar sayesinde elektronik postaları okumak, banka işlemlerini yapmak, internet üzerinden alışveriş gibi bir çok özelliği olan bu aletler, tam anlamıyla bir cep bilgisayarı görevini üstleniyor. 

GÖZ İÇİN YENİ KEŞİF

http://a3-electro.ru/images/igrat-karti-pasyans-4-masti.html играть карты пасьянс 4 масти  

составляем организационную структуру

спа салон в домашних условиях İngiliz bir araştırmacı, beş tabakaya sahip olduğu bilinen korneada altıncı bir tabakanın yer aldığını belirtti. Altıncı tabakanın keşfiyle, göz hastalıklarının daha iyi anlaşılacağı ve ameliyatlarının daha güvenli bir şekilde yapılacağı öne sürüldü.

İSVİÇRELİ DOKTORLARDAN YENİ BİR KANSER İLACI

 

 

İsviçreli doktorlar Siyah cilt kanseri olarak bilinen Melamon’a  karşı bir ilaç geliştirdiler. Zürich Üniversitesi araştırmacıları tarafından geliştirilen ve laboratuar ortamında fareler üzerinde başarı ile denenen ilaç, kanser hücrelerini öldürürken, aynı zamanda kanserin yayılmasını da önlüyor.

400 YIL ÖNCESiNE AiT BiTKiLER CANLANDI

 

Bilim insanları, yüzyıllar önce "Küçük Buzul Çağı" döneminde donan bazı bitkilerin yeniden yeşerdiğini açıkladı.Araştırmacılar bunun, döngüsel uzun buzul çağlarının ardından ekosistemlerin yeniden nasıl canlandığına dair önemli işaretler içerdiğine inanıyor.

RÜZGAR ENERJiSi KULLANIMI YAYILIYOR

 

Rüzgâr enerjisi hızla bütün dünyaya yayılıyor. Bu tükenmez enerji kaynağından elektrik üretilen ülkelerin sayısı yüzü geçti. Doğu Avrupa ve Latin Amerika ülkeleri de 'rüzgârı keşfedenler' arasına girdi.

KLONLAMA iLE KÖK HÜCRESi

 

ABD'li bilim insanları ilk kez klonlama yöntemiyle insan kök hücresi ürettiklerini duyurdu. Bunun için klon koyun Dolly'nin geliştirilmesini sağlayan bir yöntemi kullandıklarını kaydeden Portland'daki Oregon Sağlık ve Bilim Üniversitesi bilim insanları, hedeflerinin insan klonlamak olmadığının ise özellikle altını çizdi.