TANRILAR VE ÇOCUK KURBANLAR

характеристика мальчиков из рассказа бежин луг костя  

таня танцует стриптиз

низкое атмосферное давление как влияет Bilim insanları, İnkaların insan kurban etme geleneklerine ilişkin önemli ayrıntılar ortaya çıkardı. Bulunan üç çocuk kurbanın mumyası, bu araştırmalarda önemli derecede yardımcı oldu.

BEBEK CİNSİYETİ İSVİÇRE’DE DE BELİRLENİYOR

воронины где галина  

состав сборной россии по футболу 2017 2018

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала Basel`de görev yapan doktorlar, yeni bir yöntem sayesinde dölleme olmadan çocuğun erkek yada kız olmasını belirleyebilecekler. Ancak bu kromozon seçimi istisnai durumlarda uygulanabilecek.

DOLUNAY ZAMANI UYKU YOK

http://a3-electro.ru/images/igrat-karti-pasyans-4-masti.html играть карты пасьянс 4 масти  

составляем организационную структуру

спа салон в домашних условиях İsviçreli bilim insanlarının yaptığı bir araştırmaya göre, Dolunay gece uykusunu bölüyor.Laboratuvar ortamında uyutulan 33 gönüllü denek üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda, "Ay etkisi"ne ilişkin bir takım verilere ulaşıldı.

AKILLI ROBOTA DAiR YENiLiK

 

İsviçreli  Bilim insanları, bilgiyi tıpkı bir insan beyni gibi gerçek zamanlı olarak işleyen elektronik sistemler geliştirmeyi başardı. Elde edilen başarı, beynin nasıl çalıştığı hakkındaki sırları açığa kavuşturabilecek. Bu çalışma robotik biliminde ve mobil cihazlarda yeni gelişmelerin önünü de açabilir.DÜNYA BENZERi YENi GEZEGENLER

 

Bilim insanları, Akrep takımyıldızındaki bir güneşsisteminde yaşam olma ihtimali bulunan üç gezegen keşfetti. Avrupa Güney Gözlemevi (ESO) tarafından yapılan açıklamada, keşfedilen üç 'süper Dünya'nın su bulunması için gerekli koşullara sahip olabileceği bildirildi.

İSVİÇRELİ BİLİM iNSANLARINDAN MİNİ ROBOT

 

Lozan İsviçre Federal Teknoloji Enstitüsü (EPFL) araştırmacıları, robot biliminde önemli bir başarıya imza attı. Araştırmacılar, koşan ve hareket eden mini robot geliştirdi. Ağırlığı yaklaşık 1 kg olan robot, saatte 5 km hızla koşabiliyor.DiJiTAL ÖLÜMSÜZLÜK 2045’TE MÜMKÜN

 

Fütüristler, 2045 yılına gelindiğinde insanların ‘zihinlerini bilgisayarlara aktararak’ dijital ölümsüzlük elde edebileceğini savunuyor. Bu iddiayı destekleyen kişiler arasında, Google yöneticisi Ray Kurzweil, dijital ölümsüzlüğün 2045’te gerçekeşeceğini savunan isimler arasında.