KiRALIK EV ARAMADA NE YAPMALI?

http://71visions.ch/leon/obrazets-dogovor-peredacha-imushestva-ot-uchreditelya.html образец договор передача имущества от учредителя  

http://f-star.com.ua/love/golaya-pisya-zheni-video.html голая пися жены видео

евпатория фото карта Günümüz koşullarında güzel bir ev bulmak artık hiç de kolay değil. İsviçre`de nüfus her geçen gün daha da artarken, ev konusunda ki yetersizlikler ve yeni yerleşim yerlerinin açılamaması, bir dizi sorunu da beraberine getiriyor. Bunlardan en önemlisi, kira bedellerinin sürekli olarak kiracı aleyhine artıyor olması.

MESLEK EĞİTİMİ ARAYIŞLARI: NE YAPMAK GEREKİYOR?

 

İsviçre`de yetişen ve eğitim alan gençlerin büyük bir çoğunluğu belli bir aşamdan sonra Meslek Eğitim yeri aramak zorunda. Son dönemde meslek yeri arayan bir çok gencimiz, ne yazık ki yapmak istedikleri mesleğe dair yer bulmakta sorun yaşıyor.

Avrupa emekli cenneti olmaktan çıkıyor.

Avrupa, Üçüncü Dünya ülkelerine parmak ısırtsa da yakında alarm zillerini çaldırtacak kadar ciddi problemlerle karşı karşıya gelecek. Nüfus yapısındaki değişme Avrupa’yı yaşlandırıyor. Euro krizi de sosyal güvenlik sistemlerini sarsıyor. Çoğu Avrupa ülkesinde ekonomik bakımdan faal nüfus azalırken işsizlik artıyor. Bunun sonucunda da özel ve resmi emeklilik sigortalarından ödenen maaşlar düşüyor.

5 ADIMDA VERGi BEYANNEMESİ HAZIRLIĞI

 

Vergi Beyannamenizi hızlı bir şekilde ve sıkıntısız nasıl hazırlarsınız? işte bunun aşamaları;

1.         Hazırlık aşaması

2.         Doldurma aşaması

3.         Sunma aşaması

4.         Kontrol aşaması

5.         İtiraz aşaması

порно женщина с пиздой вместо рта смотреть Hazırlık aşaması

Vergi beyannamesini doldurmadan önce tüm evraklarınızı toplamanız gerekiyor. Aksi takdirde sürekli başa dönmeniz gerekecek ve bu durum size sıkıntı yaratacaktır.

Size gereken belgeler şöyle;

-  Maaş bordrosu, işsiz veya (malulen) emekli iseniz bu ödeneklerinizi dair belgeler

-  Yıl sonu banka dekontları

-  Senetleriniz

-  Kreş makbuzları

-  İş-ev arası yol masrafları ve yemek makbuzları

-  Eğitim maliyet makbuzları

-  Bağış makbuzları

-  Kendinize ait sağlık giderleri ve sigorta makbuzları

-  Emlak bakım, tadilat ve kira gelirleri makbuzları

-  Emekliliğe katlı payı makbuzları

-  Borç makbuzları

-  Bir yıl önceki vergi beyannemeniz

-  Vergi dairenizin bir yıl önceki nihai değerlendirmesi

Vergi beyannemenizi internet üzerinden doldurmanız size zaman kazandırır ve  emek tasaruffu sağlar.Gereken programı ınternetten indirebilir ya da vergi dairenizden CD olarak bu programı isteyebilirsiniz. Zürich ve Bern kantonlarının bu alanda online hizmetleri mevcut iken, aynı zamnda cep telefonu uygulamasının olduğu da biliniyor.

http://tihanyoazis.hu/tech/tramvay-nizhniy-novgorod-novosti.html трамвай нижний новгород новости Doldurma aşaması

İşe ek formları doldurmakla başlayın. Oradan hesapladığınız toplam tutarları vergi beyannamesine aktarabilirsiniz. Sonra aşama aşama soruları cevaplandırmaya başlayın. Bu aşamada geçen yılın vergi beyannamesi ile nihai vergi hesaplamalarınızı göz önünde bulundurun. Eğer anlaşılmaz bir durum varsa, kurallar bölümüne bakınız. Orda istediğinizi bulamamanız durumunda vergi dairenize başvurun, vergi dairesi çalisnamları size bilgi vermekle yükümlüdürler. Vergiden düşürmek istediğiniz giderlerinizi listelemeniz ve kanıtlamanız gerekiyor. Yurt içi ve yurt dışı mal varlığınızı beyan etmek zorundasınız. Herhangi bir kontrolde yanlış bilgi verdiğiniz ortaya çıktığında, büyük cezalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

http://www.electromontag.in.ua/community/bolit-pod-levim-rebrom-chto-delat.html болит под левым ребром что делать Sunma aşaması

Her yıl Mart ayı sonununa kadar, beyannamenizi ve tüm ekleri imzalanmış halde vergi dairesine teslim etmeniz gerekiyor. Bu zamana yetiştiremeyecekseniz eğer, sürenin uzatılması için zamanında erteleme talebinde bulunmanız gerekiyor.

порно-фото нудистов с детьми Kontrol aşaması

Vergi beyannamesinin teslimiyeti ile hedefinize ulaşmış sayılmıyorsunuz. Vergi daireniz tarafından size, yaklaşık  bir ay sonra size bir değerlendirme mektubu gönderilir. Yazılanları mutlak suretle, dikkatlice kontrol etmeniz gerekiyor. Bu şeklide vergi dairesinin değerlendirmesi ile kendi doldurduğunuz vergiye tabi gelir ve mal varlığı rakamlarını karşılaştırmış olacaksınız. Aynı zamanda sizin için doğru vergi tarifesinin (bekar-evli- bağlı olduğunuz mezhep vs.)  hesaplanıp hesaplanmadığını kontrol ediniz. Unutmayın ki vergi daireniz, formlarda yazdığınız hataları size bildirmek zorunda değildir.

http://bairropontealta.com/tech/oboznachenie-datchikov-na-sheme.html обозначение датчиков на схеме İtiraz aşaması

Vergi daireniz herhangi bir değişiklik yapmış ise, bu değişikliklere dair bilgi alabilirsiniz.

Vergilendirmeye dair herhangi bir şey sizi tatmit etmediyse, vergi dairenizin değerlendirmesine karşı, itiraz hakkınızın olduğunu unutmayın. Bu durumda itirazınızı 30 gün içinde bildirmeniz gerekiyor. Bu süreyi aştığınız takdirde, vergi dairesinin değerlendirmesi kabul edilir ve nihai vergi faturasını hesaplandığı şekli ile ödemek zorunda kalabilirsiniz.

 

 

 

'İklim değişimi için umut Doha'da değil, sokakta'

транспортная карта для льготников липецк

русские телки на кастинге порно Aslında her şey 2009'da Kopenhag'da başladı.

Bali yol haritasını elinin tersiyle iten hükümetler, üstelik de zirveye tam kadro katılan "liderleri" eliyle iklim değişikliğini durdurma konusunda hiçbir şey yapmamak üzere "anlaştılar."

Uluslararası iklim müzakerelerinin bu tarihsel çöküşünün ardından yaşananlar artık bizi şaşırtmıyor.

„DAHi“LERiN TÜKENiŞi

 

Tıptan felsefeye, astronomiden fiziğe kadar birçok alanda bugün gelinen noktaya ulaşmamızı sağlayan dahiler sadece kendi dönemlerine mi özgüydü? Nature dergisinde yayımlanan bir makale ‘modern bilimin çoktandır sahip olunan bilgilerin üzerine inşa edildiği ve bildiğini düşündüğümüz kavramların yeterince sorgulanmadığı’ düşüncesini öne sürdü.

'RedHack ve Anonymous buzdağının görünen ucu'

Siber alanda güvenlik açıkları araştırması ve istihbaratı alanında hizmet veren Türkiyenin ilk şirketi olan SignalSec uyardı: Türkiye’nin sanayi ve enerji şirketleri siber saldırılara karşı hazırlıksız. RedHack ve Anonymous saldırıları buzdağının sadece görünen ucu.