http://www.mavu.cl/projects/istoriya-domov-nevskiy-prospekt.html история домов невский проспект                    

образец формы р21001 в 2017 году İsviçre'deki haber kaynağınız.

ZÜRİCH’TE GAZETECİLİK KURSLARI

детская песенка про пиратов текст

http://www.projects.premiumdw.com/uploaded/rolan-garros-2016-ofitsialniy-sayt-raspisanie.html ролан гаррос 2016 официальный сайт расписание Bir süredir duyurusu yapılan HaberPodium gazetecilik kursları başladı. Gazetecilik konusunda bilgi edinmek ve gazeteciliğin nasıl yapıldığını anlamak isteyenlerin katıldığı bu kurslar 6 hafta sürecek.

ANDERMATT’TA TREN KAZASI

http://snovadopusk.ru/images/s-tetey-rasskaz-nyu.html с тетей рассказ ню

http://irishcoons.com/wp-content/poisk-bitovaya-tehnika-katalog.html поиск бытовая техника каталог Kanton Uri’de bulunan Andermatt tren istasyonunda meydana gelen tren kazasında 33 kişi yaralandı. Yaralananların hayati tehlikeleri bulunmazken, olay yerine kısa sürede çok sayıda ambulans ve helikopter gönderildi.

MURAT YAKIN FC GRASSHOPPER’A TEKNİK DİREKTÖR OLDU

http://master-door.kiev.ua/images/istoriya-dobavyane-na-soobshenie.html история добавяне на сообщение

пожелания приятного аппетита прикольные короткие İsviçre Milli Takımı’nın eski defans oyuncusu Murat Yakın, İsviçre Süper Ligi takımlarından biri olan Zürich Grasshopper’ın yeni teknik direktörü oldu. Yakın, takımı daha önceki teknik direktörü Carlos Bernegger’in yerine getirildi.

TOPRAK KAYMASI; 8 KİŞİ KAYIP

Graubünden kantonuna bağlı Bondo köyünde önceki gün meydana gelen toprak kaymasında, sekiz kişi kayboldu. Kaybolanların yaşamlarını yitirmiş olamarından endişe duyuluyor.

İSVİÇRE'DE KIZAMIK VAKALARI ARTIYOR

Federal Sağlık Bakanlığı’nın verilerine göre, 2017 yılının ilk dört ayındaki Kızamık vakası, bütün 2016 yılı boyunca görülen vakaların sayısını geçmiş durumda. 2017 yılının ilk dört ayındaki toplam Kızamık vakası 72 olarak açıklandı. 2016 yılı boyunca görülen Kızamık vakalarının oranı 65 iken, bu sayı 2015 yılında 25 idi.

İSVİÇRE’DE “'GİZEM DOLU ANADOLU“ SERGİSİ

Fotoğraf sanatçısı Resul Çelik Zürich’te, 'Gizem Dolu Anadolu, 81 il 81 Fotoğraf“ isimli bir fotoğraf sergisi açtı. Anadolu'nun çeşitli bölgelerden çekilen 81 fotoğrafın yer aldığı bu sergide Resul Çelik'in objektifinden yansıyanlar sunulurken, serginin açılışına özel olarak bir resepsiyon verildi.