Wallis Kantonu`nda ölümcül drama

http://www.projects.premiumdw.com/uploaded/rolan-garros-2016-ofitsialniy-sayt-raspisanie.html ролан гаррос 2016 официальный сайт расписание

http://snovadopusk.ru/images/s-tetey-rasskaz-nyu.html с тетей рассказ ню Kanton Wallise bağlı Daillon yerleşim biriminde meydana gelen silahlı saldırıda, 3 kadın olay yerinde hayatını kaybederken 2 kişi de ağır yaralandı.

http://irishcoons.com/wp-content/poisk-bitovaya-tehnika-katalog.html поиск бытовая техника каталог Görgü tanıklarının anlatımlarına göre saldırgan aşırı derecede alkollü idi.

http://master-door.kiev.ua/images/istoriya-dobavyane-na-soobshenie.html история добавяне на сообщение Polis yetkilileri 30 yaşlarında olan Wallis`li saldırganın, olayı gerçekleştirdiği anda, kontrolünü tamamen yitirmiş halde insanların üzerine ateş ettiğini ifade ediyorlar.

пожелания приятного аппетита прикольные короткие Olaya müdahale eden polisleri de öldürmekle tehdit eden saldırgan kısa sürede etkisiz hale getirildi.

Saldırının ne sebeple yapıldığı konusunda görgü tanıklarının ifadesini alan Kanton Polisi ve Savcılık yetkilileri, olayla ilgili incelemelerini sürüdürüyor.

Saldırganın daha önce psikolojik tedavi gördüğü bildirildi.

Saldırı dünya basınında da geniş bir yankı bulurken, okuyucu yorumlarında ise silahlanmaya dair kısıtlamalar yapılması gerektiği konusu tartışılıyor.  

UBS müşterileri dolandırıldı

Kanton Schwyz`de,UBS bankasında hesapları bulunan 3 kişi E-mail ve telefon yoluyla dolandırıldı. Dolandırıcıların kurbanlarından Onbinlerce Frank gelir elde ettikleri bildirildi

İsviçre'li bakanlar 2013 yılının fotoğrafını çektirdi.

2013 yılı için çektirilen resmi fotoğraf parlamentonun içinde bulunan toplantı salonunda çekildi. 2013 yılı için Cumhurbaşkanı seçilen Ueli Maurer on israda yer alarak, „Cumhurbaşkanı`nın önde olma“ geleneğini devam ettirdi.

http://www.mavu.cl/projects/istoriya-domov-nevskiy-prospekt.html история домов невский проспект  Bakanların isimleri sıra ile şöyle;

Johann Schneider Ammann (Ekonomi, Eğitim ve Araştırma Bakanı), Simonetta Sommaruga (Adalet Bakanı), Didier Burkhalter (Dışişleri Bakanı), Eveline Widmer-Schlumpf (Ekonomi Bakanı), Ueli Maurer (Savunma Bakanı- Cumhurbaşkanı), Alain Berset (İçişleri Bakanı ), Doris Leuthard (Ulaşım ve Enerji Bakanı) ve Corina Casanova (Devlet Sekreteri)

 

İsviçre saat ihracaatında yine rekor kırdı

İsviçre saat endüstrisi Federasyonu (FH) yaptığı kapsamlı açıklamada İsviçre saat sanayiinin 2012 de 20 milyar İsviçre Frank'lık saat ihraç ettiğini ve bunun bir rekor olduğunu belirtti.

Federasyondan yapılan açıklamada saat sanayinin en büyük probleminin Hong Kong, Amerika ve Çin'de orijinallerine çok yakın yapılan sahte saatler olduğu dile getirildi.