http://www.mavu.cl/projects/istoriya-domov-nevskiy-prospekt.html история домов невский проспект                    

образец формы р21001 в 2017 году İsviçre'deki haber kaynağınız.

İSVİÇRE’DEN TÜRKİYE'NİN İSTEĞİNE RED

детская песенка про пиратов текст

http://www.projects.premiumdw.com/uploaded/rolan-garros-2016-ofitsialniy-sayt-raspisanie.html ролан гаррос 2016 официальный сайт расписание İsviçre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret etmekle suçlanan bir kişi hakkında kovuşturma başlatılması için Ankara'nın yaptığı talebi reddetti. İsviçre makamları, şikayete konu olan sözlerin, İsviçre’de ifade özgürlüğü ile korunduğunu bildirdi.

BLICK GAZETESiNDEN TÜRKÇE "HAYIR" MANŞETi

http://snovadopusk.ru/images/s-tetey-rasskaz-nyu.html с тетей рассказ ню

http://irishcoons.com/wp-content/poisk-bitovaya-tehnika-katalog.html поиск бытовая техника каталог İsviçre'de yayınlanan Blick gazetesi, İsviçre'de yaşayan Türkiyelilere yönelik attığı Türkçe manşette, seçmenlerden Anayasa için yapılacak olan referandum için "Hayır" oyu kullanmalarını istedi. Blick imzası ile Türkçe ve Almanca yayınlanan metin içeriği şöyle;

İSVİÇRE’DEN ÇAVUŞOĞLU’NA “GÜVENLİK“ ENGELİ

http://master-door.kiev.ua/images/istoriya-dobavyane-na-soobshenie.html история добавяне на сообщение

пожелания приятного аппетита прикольные короткие Zürich kantonu güvenlik yetkilileri, T.C. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Opfikon’da planan halk buluşması etkinliğinin iptal edilmesi için Federal yönetime başvuruda bulundu. Yetkililer Çavuşoğlu'nun gerçekleştirmek istediği “Referandum öncesi Halk Buluşması“ isimli programın iptal edilmesi isteminin gerekçesini “güvenlik“ olarak açıkladılar.

87. CENEVRE OTOMOBİL FUARI BAŞLADI

87. Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı başladı. Açılışı Bakan Johann Schneider Amman tarafından yapılan fuar 9-19 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Palexpo salonlarında düzenlenen ve 30 ülkeden 180 firmanın katıldığı fuarın alanı 77 bin 323 metrekare.

BASEL KARNAVALI BAŞLADI

İsviçre'nin en büyük karnavalı Basel kentinde başladı. 6 Mart - 9 Mart tarihleri arasında yapılacak olan bu yılki karnaval Pazartesi 04.00’ te başladı. Saat 04.00 olduğunda sokak lambaları söndürülürken, bütün şehir karanlığa büründü. Işığın olduğu yerler ise sadece geçit temalarını belirleyen fenerler oldu.

İSVİÇRE’DE DEPREM

İsviçre’de saat 21.12’de 4,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Yetkililer tarafından da doğrulanan depremde herhangi bir can kaybı yaşanmadığı bildirildi. Depremin büyüklüğünü 4,6 olarak açıklayan Zürich Üniversitesi Deprem Araştırma Merkezi, depremin merkez üssünün Kanton Schwyz’de olduğunu bildirdi.