http://www.mavu.cl/projects/istoriya-domov-nevskiy-prospekt.html история домов невский проспект                    

образец формы р21001 в 2017 году İsviçre'deki haber kaynağınız.

21 MAYIS’TA ENERJi YASASI OYLAMASI

детская песенка про пиратов текст

http://www.projects.premiumdw.com/uploaded/rolan-garros-2016-ofitsialniy-sayt-raspisanie.html ролан гаррос 2016 официальный сайт расписание İsviçre’de 21 Mayıs 2017 tarihinde Enerji Yasası’na dair bir halk oylaması yapılacak. Federal Parlamento, 2016 yılı sonbaharında enerji stratejisi değişikliği kapsamında enerji yasasını revize edip, alınması gereken önlemlerin birinci paketini kabul etmişti.

İSVİÇRE TURİZMİ GERİLİYOR

http://snovadopusk.ru/images/s-tetey-rasskaz-nyu.html с тетей рассказ ню

http://irishcoons.com/wp-content/poisk-bitovaya-tehnika-katalog.html поиск бытовая техника каталог 2015 yılı rakamlarına göre İsviçre, Dünya Ekonomik Forumu (WEF)’nun turizm rekabet listesinde dört sıra aşağıya düştü. Turizmde yıllarca WEF listesinin ilk sırasında yer alan İsviçre, şu an 10. sırada bulunuyor. Bu durum İsviçre’nin sürekli rekabet kabiliyetini yitirdiği şeklinde yorumlanıyor.

İSVİÇRELİ GAZETECİLERDEN TÜRKİYE’YE ÇAĞRI

http://master-door.kiev.ua/images/istoriya-dobavyane-na-soobshenie.html история добавяне на сообщение

пожелания приятного аппетита прикольные короткие Zürich’te, Türkiye’de tutuklu olan gazetecilerin durumuna dikkat çekmek için bir eylem yapıldı. Helvetiaplatz’da yapılan eylem, İsviçre Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü, Syndicom Sendikası ve İsviçreli gazeteciler tarafından organize edildi. Eyleme farklı alanlarda çalışan birçok gazeteci de katılarak desteklerini sundu.

FEDERAL SAVCILIKTAN CASUSLUK SORUŞTURMASI

İsviçre Federal Savcılığı İsviçre’de yapılan casusluk faliyetlerine ilişkin bir soruşturma başlattı. Soruşturma dahilinde, Türkiye devleti uzantılı bazı kurumlarda Türk istihbaratının politik boyutu ile aktif bir şekilde çalıştığı ve savcılık elinde bu iddiaları destekleyecek somut delillerin bulunduğu ifade ediliyor.

İSVİÇRE NÜFUSU 8,4 MİLYON'A YÜKSELDİ

2016 yılında İsviçre’nin nüfusu 90.600 kişi artarak 8.4 milyona yükseldi. Ülke genelindeki ortalama yükseliş oranı % 1,1 olarak hesaplandı. En büyük nüfus artışı, Aargau, Zug ve Waadt kantonlarında yaşandı.