http://www.mavu.cl/projects/istoriya-domov-nevskiy-prospekt.html история домов невский проспект                    

образец формы р21001 в 2017 году İsviçre'deki haber kaynağınız.

DORiS LEUTHARD BAKANLIK GÖREViNi BIRAKIYOR

детская песенка про пиратов текст

http://www.projects.premiumdw.com/uploaded/rolan-garros-2016-ofitsialniy-sayt-raspisanie.html ролан гаррос 2016 официальный сайт расписание Federal Konsey Başkanı Doris Leuthard, en geç 2019 yılı sonbaharında bakanlık görevini bırakacağını açıkladı. Şu ana kadar, kariyerini ne zaman sonlandıracağı konusunda sessizliğin koruyan Çevre, Trafik, Enerji ve İletişim’den sorumlu bakan Doris Leuthard bu açıklamasını, kısa bir süre önce dışişleri bakanlığı görevini bırakan Didier Burkalter’ın görevini üstlenip üstlemeyeceğine dair bir soru üzerine yaptı.

SEYAHAT ACENTELERi: TÜRKİYE’YE YÖNELİK REZERVASYONLARDA DÜŞÜŞLER DEVAM EDİYOR“

http://snovadopusk.ru/images/s-tetey-rasskaz-nyu.html с тетей рассказ ню

http://irishcoons.com/wp-content/poisk-bitovaya-tehnika-katalog.html поиск бытовая техника каталог Tatil zamanı geldi. İyi bir tatille, yorucu geçen bir yılın stresini ve yorgunluğunu atmak herkesin isteği. Çoğu gurbetçi tatil planlarını tamamlayıp bilet ve otel rezervasyonlarını yaptırdı bile.

YARDIMA MUHTAÇ EMEKLiLERE KiRA iÇiN EK ÜCRET

http://master-door.kiev.ua/images/istoriya-dobavyane-na-soobshenie.html история добавяне на сообщение

пожелания приятного аппетита прикольные короткие Yardıma muhtaç emekliler bundan böyle kira bedelleri için ek ücret alabilecekler. Senato Meclisi, Mayıs ayının son gününde görüştüğü Ek Ödenekler Reformu kapsamında kira ödeme bedellerinin yükseltilmesini kararlaştırdı. 

KONSOLOSLUK İŞLEMLERİNDE RANDEVULU SİSTEME GEÇİLİYOR

T.C. Zürich Başkonsolosu’ndan yapılan bir açıklamada, konsolosluk işlemlerinden bundan böyle randevulu sisteme geçildiği duyuruldu. Başkonsolosluk ‘ta, pasaport ve askerlik işlemlerinde bir süredir randevu sistemi uygulanıyordu. Konsolosluk yetkililerinin konu ile ilgili açıklaması şöyle;

Bekleme sürelerinin mümkün olduğunca kısaltılması ve hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amacıyla, verilen tüm diğer Başkonsolosluk hizmetlerinde de, 03 Temmuz 2017 tarihinden başlamak üzere, randevulu sisteme geçilmesi planlanmıştır.

Vatandaşlarımızın bu tarihten itibaren Başkonsolosluğumuzda yaptıracakları her tür işlem için “ www.konsolosluk.gov.tr“ internet adresinden önceden randevu almış olarak gelmeleri beklenmektedir. Vatandaşlarımızın yaptıracak oldukları her işlem için gerekli olan belgeleri beraberlerinde eksiksiz olarak getirmeleri önemlidir. Anılan internet adresinde, yapılacak her bir işleme dair bilgiler ile ihtiyaç duyulacak belgeler konusunda bilgi edinilmesi mümkündür. Diğer taraftan, web sayfamız üzerinden  (http://zurih.bk.mfa.gov.tr/AgencyInfoNotes.aspx ) gerekli bilgilere ulaşılması imkanı da mevcuttur.

Başkonsolosluk işlemlerinde, işlemlerin özel şartları nedeniyle, ihtiyaç duyulan işlem süreleri bakımından bir yeknesaklık sağlanması zaman zaman mümkün olamamaktadır. Bu nedenle, vatandaşlarımızın randevu saatleri konusundaki olası kaymaları anlayışla karşılamalarını rica ediyoruz.

Tabiatıyla bu yeni uygulamanın zaman içinde iyileştirilmesi için vatandaşlarımızın değerli katkı ve önerileri memnuniyetle karşılanacaktır.

Vatandaşlarımızın randevulu uygulama konusunda sorularına Başkonsolosluğumuz e-posta adresinden ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) yanıt verilecektir.

Saygıyla duyurulur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DIE POST ŞUBELERİ KAPANIYOR

İsviçre Postanesi Die Post yönetimi, 2016 yılının Sonbahar ayında İsviçre’de bulunan 1400 postane şubesinin gelecek 4 yıl içinde 800’e ya da 900’e düşürüleceğini açıklamıştı.

OKUL TATiLiNi UZATMAK CEZA NEDENi OLABiLiR

Bazı çocuklu aileler ya okulun son günü uçakta oluyorlar ya da okul başladığında tatilden geç dönüyorlar. Ailelerin tatil uzatma talebi reddedildiği halde yine de daha erken ya da daha geç geliniyorsa, bu durum ailelere pahalıya mal olabiliyor.