http://www.mavu.cl/projects/istoriya-domov-nevskiy-prospekt.html история домов невский проспект                    

образец формы р21001 в 2017 году İsviçre'deki haber kaynağınız.

ZÜRİCH’TE STREET PARADE COŞKUSU

детская песенка про пиратов текст

http://www.projects.premiumdw.com/uploaded/rolan-garros-2016-ofitsialniy-sayt-raspisanie.html ролан гаррос 2016 официальный сайт расписание Zürich’te geleneksel olarak her yıl yapılan 'Street Parade', isimli sokak eğlencesi bugün saat 13.00’de başladı. Zürich gölü çevresinde bir araya gelen insan seli, tekno müzikler eşliğinde çılgınca dans edip doyasıya eğlendi. Bu yıl 26.’sı düzenlenen etkinliğe 900 bin kişinin katıldığı bildirildi.

İMAM’A 18 AY CEZA VE ÜLKESİNE GÖNDERİLME TALEBİ

http://snovadopusk.ru/images/s-tetey-rasskaz-nyu.html с тетей рассказ ню

http://irishcoons.com/wp-content/poisk-bitovaya-tehnika-katalog.html поиск бытовая техника каталог Winterthur’da bulunan ve ismi radikal cihatçı gruplara destek vermekle anılan An’Nur camisinde görev yapan imam, İsviçre’deki Müslümanları kin ve nefrete teşvik ettiği ve namaz kılmayan Müslümanların öldürülmesi gerektiği çağrısı yaptığı gerekçesiyle 18 ay hapse mahkûm edilmesi ve ülkesinde geri gönderilmesi istendi.

İSVİÇRE’DE UÇAK KAZASI

http://master-door.kiev.ua/images/istoriya-dobavyane-na-soobshenie.html история добавяне на сообщение

пожелания приятного аппетита прикольные короткие Graubünden Kantonu’nda, içinde 4 kişinin bulunduğu tek motorlu bir uçak düştü. Kaza, uçağın Diavolezza bölgesinden kalkışından iki dakika sonra yaşandı.

ALPLERDEN YÜZLERCE CESET ÇIKACAK

İsviçre polisi, buzulların erimesi sonucu, yıllar boyu Alpler'de kaybolan çok sayıda dağcının cansız bedenine ulaşmayı umduklarını açıkladı. Polis sözcüsü "Önümüzdeki yıllarda çok sayıda kayıp davasının çözülmesini bekliyoruz" dedi.

300 METREDEN DÜŞEN 3 DAĞCI HAYATINI KAYBETTİ

İsviçre’nin Graubünden Kantonu’nda bulunan Piz Bernina dağlık bölgesinde 3 dağcı hayatını kaybetti. Bölgede araştırma yapan güvenlik yetkililerinin yaptığı açıklamalara göre, dağcılar Perşembe sabahı 4048 metre yükseklikte bulunan Piz Bernina bölgesine doğru hareket ettiler.

İSVİÇRE’DE ZEHİRLİ YUMURTA KORKUSU

Hollanda’dan İsviçre’ye zehirli Fipronil maddesi içeren yumurtaların ithal edildiği tespit edildi. Konu, Federal Gıda Güvenliği ve Veterinerlik Bakanlığı yetkililerinin yaptığı bir açıklama ile gündeme geldi.

İSVİÇRE’DEN TÜRKİYE’YE SEYEHAT UYARISI

İsviçre Dışişleri Bakanlığı, Türkiye ile ilgili seyehat tavsiyelerini güncelledi. Bakanlık, vatandaşlarını giriş ve çıkışlarda oluşabilecek engellemeler ve mahkeme kararı olmadan tutuklamalar olabileceği konusunda uyardı.