http://ruspolikor.ru/home/shodnya-zhd-stantsiya-karta.html сходня жд станция карта                    

TÜRKİYE’DEKİ MAL VARLIKLARI DEDEKTİF ARACILIĞI İLE TESPİT EDİLİYOR

http://master-door.kiev.ua/images/elektronnaya-podpis-v-eliste-gde-delayut.html электронная подпись в элисте где делают

http://cjscentreforbeauty.com/wp-content/drozhzhevoe-testona-kefirei-mayoneze.html дрожжевое тестона кефиреи майонезе Sosyal yardım alanlara dair kontroller sıkılaşarak artıyor. Bu kontrol uygulmalarında, yasal olmayan dedektiflik sistemi de devreye konulurken, ya haksız yere yardım alanların bütçeleri kesilip sosyalden alınan paralar geri talep ediliyor ya da bu kişilere büyük cezalar veriliyor.

SOSYAL YARDIM GİDERLERİNDE PATLAMA

http://www.vis-vitalis-forum.ru/data/o-bozhe-kakoy-muzhchina-natali-peredelannaya.html о боже какой мужчина натали переделанная

http://adstime.us/wp-content/nemeet-litsoi-ruki-prichini.html немеет лицои руки причины İsviçre’de şu anda halkın % 3,2’si sosyal yardım alıyor. Sosyal yardım alanların oranı son 10 yılda stabil kalırken, sosyal yardım giderleri 1,7 milyar franktan 2,6 milyar franka yükseldi. Giderlerdeki bu artış oranı % 53’e tekabül ediyor.

ZÜRİCH HAVAALANINDA YÜZ TANIMA UYGULAMASI

Zürich Havaalanı, Eylül ayı sonunda, pasaport kontrolleri sırasında otomatik yüz cihazları uygulaması başlatacak. Yeni güvenlik aletleri Zürich Kanton polisi tarafından işletilecek. Uygulamanın nedeni olarak da, “Yolcuların artışından dolayı ortaya çıkan kapasite genişlemesi“ gösteriliyor.

ANDERMATT’TA TREN KAZASI

Kanton Uri’de bulunan Andermatt tren istasyonunda meydana gelen tren kazasında 33 kişi yaralandı. Yaralananların hayati tehlikeleri bulunmazken, olay yerine kısa sürede çok sayıda ambulans ve helikopter gönderildi.

İSVİÇRE’DE ARDI ARDINA UÇAK KAZALARI

İsviçre’de bu sıra ardı ardına uçak kazaları yaşanıyor. Bern Kantonu dahilindeki dağlık bir bölgede düşen uçakta bir kişi hayatını kaybederken, Kanton Glarus bölgesinde düşen başka bir uçakta ise 2 kişi hayatını kaybetti.