http://www.mavu.cl/projects/istoriya-domov-nevskiy-prospekt.html история домов невский проспект                    

образец формы р21001 в 2017 году İsviçre'deki haber kaynağınız.

Wikipedia`dan kaçış

детская песенка про пиратов текст

http://www.projects.premiumdw.com/uploaded/rolan-garros-2016-ofitsialniy-sayt-raspisanie.html ролан гаррос 2016 официальный сайт расписание Dünyanın en çok kullanılan ınternet sitelerinden biri olan ve  „internet ansiklopedisi“ olarak nitelendirilen Wikipedia'nın yeni düzenlemeleri, 20 binden fazla yazarı kaçırdı.

Gérard Depardieu`ya Rus vatandaşligı

http://snovadopusk.ru/images/s-tetey-rasskaz-nyu.html с тетей рассказ ню

http://irishcoons.com/wp-content/poisk-bitovaya-tehnika-katalog.html поиск бытовая техника каталог Rusya Cumhurbaşkanı Vladimir Putin, 'zengin vergisi' ödememek için Fransa'yı terkeden ve Fransız vatandaşlığından çıkmak isteyen ünlü sinema oyuncusu Gérard Depardieu'ye Rus vatandaşlığı verdi.

Avrupa Birliği 2013’ü “Avrupalı Yurttaşlar Yılı” ilan etti.

http://master-door.kiev.ua/images/istoriya-dobavyane-na-soobshenie.html история добавяне на сообщение  

пожелания приятного аппетита прикольные короткие Avrupa Birliği Komisyonu'nun Brüksel'de yayınladığı açıklamada, yaklaşık 500 milyon dolayındaki Avrupalının çoğunun, hakları konusunda bilgili olmadığı belirtildi.

2013 yılını ‘Avrupalı Yurttaşlar Yılı' ilan eden AB Komisyonu, bu çerçevede düzenlenecek konferans ve seminer gibi çeşitli etkinliklerle Avrupa halkını hakları konusunda bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Avrupa'da yeniden Domuz gribi vakası

Geçen hafta 11 yaşındaki bir çocuğun domuz gribinden hayatını kaybettiği Norveç'te 14 kişiye daha aynı teşhis konuldugu bildirildi.

Norveç'te geçen hafta 11 yaşındaki çocuğun domuz gribinden hayatını kaybetmesinden sonra, 14 yeni H1N1 vakasına daha rastlandığı açıklandı.

Norveç Halk Sağlığı Enstitüsünden yapılan açıklamaya göre, ülkede domuz gribi tehlikesi henüz bitmiş değil. Bu nedenle, Norveç'te risk grubundaki herkes aşı olmaya çağrıldı.

Norveç'te domuz gribi virüsünün en fazla yaygın olduğu 2009 yılında 32 kişi ölmüştü

İklim çıldırdı!


Doğu Avrupa'da dondurucu soğuklar can alırken, Batı Avrupa'da tarihin en sıcak Noellerinden biri yaşanıyor.

24 Aralıkta Almanya’nın Münih kentinde sıcaklık 20 derecenin üzerine çıktı.

ABD internetin kontrolünden vazgeçmiyor

ITU Genel Sekreteri Dr. Taure sistemde değişikliğe gidilmesinin olası olmadığını söyledi. ABD internetin kontrolünün Birleşmiş Milletler'e devredilmesine karşı olduğunu açıkladı.

Şu anda internetin teknik özelliklerini ve alan adlarını ABD merkezli kâr amacı gütmeyen kurumlar kontrol ediyor.
Bu kurumlar Amerikan Ticaret Bakanlığı'na bağlı olarak ABD yönetiminin kontrolü altında faaliyet gösteriyor.

'Almanya'da 2 ay vizesiz kalma hakkı'

 

AB Komisyonu, hizmet sunan Türk vatandaşlarının Almanya, Hollanda ve Danimarka'ya vizesiz girebilmesine karar verdi. Türk vatandaşları Almanya'da 2, Hollanda ve Danimarka'da 3 ay vizesiz kalma hakkına sahip olacak.

AB Komisyonu'nun Schengen el kitapçığının yenilenmesiyle ilgili üye ülkelere gönderdiği yazıda, Avrupa Adalet Divanı'nın 19 Şubat 2009 tarihli Soysal kararıyla, hizmet sağlayan Türk vatandaşlarından vize istenmeyeceğine hükmettiği ve Hollanda Danıştayı'nın 14 Mart 2012'de verdiği kararla bu durumu teyit ettiği hatırlatıldı.