причины заикания и симптоматика заикания                    

http://r-service77.ru/leon/cherez-skolko-v-inkubatore-poyavyatsya-tsiplyata.html через сколько в инкубаторе появятся цыплята İsviçre'deki haber kaynağınız.

Gérard Depardieu`ya Rus vatandaşligı

http://magribart.ru/leon/moskovskaya-pensiya-skolko-sostavlyaet.html московская пенсия сколько составляет

как делать скрины на телефоне samsung Rusya Cumhurbaşkanı Vladimir Putin, 'zengin vergisi' ödememek için Fransa'yı terkeden ve Fransız vatandaşlığından çıkmak isteyen ünlü sinema oyuncusu Gérard Depardieu'ye Rus vatandaşlığı verdi.

Avrupa Birliği 2013’ü “Avrupalı Yurttaşlar Yılı” ilan etti.

http://personalizedmedicinemanagement.com/community/novoe-raspisanie-dachnih-avtobusov-orenburg-2017.html новое расписание дачных автобусов оренбург 2017  

Avrupa Birliği Komisyonu'nun Brüksel'de yayınladığı açıklamada, yaklaşık 500 milyon dolayındaki Avrupalının çoğunun, hakları konusunda bilgili olmadığı belirtildi.

2013 yılını ‘Avrupalı Yurttaşlar Yılı' ilan eden AB Komisyonu, bu çerçevede düzenlenecek konferans ve seminer gibi çeşitli etkinliklerle Avrupa halkını hakları konusunda bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Avrupa'da yeniden Domuz gribi vakası

Geçen hafta 11 yaşındaki bir çocuğun domuz gribinden hayatını kaybettiği Norveç'te 14 kişiye daha aynı teşhis konuldugu bildirildi.

Norveç'te geçen hafta 11 yaşındaki çocuğun domuz gribinden hayatını kaybetmesinden sonra, 14 yeni H1N1 vakasına daha rastlandığı açıklandı.

Norveç Halk Sağlığı Enstitüsünden yapılan açıklamaya göre, ülkede domuz gribi tehlikesi henüz bitmiş değil. Bu nedenle, Norveç'te risk grubundaki herkes aşı olmaya çağrıldı.

Norveç'te domuz gribi virüsünün en fazla yaygın olduğu 2009 yılında 32 kişi ölmüştü

İklim çıldırdı!


Doğu Avrupa'da dondurucu soğuklar can alırken, Batı Avrupa'da tarihin en sıcak Noellerinden biri yaşanıyor.

24 Aralıkta Almanya’nın Münih kentinde sıcaklık 20 derecenin üzerine çıktı.