http://tihanyoazis.hu/tech/tramvay-nizhniy-novgorod-novosti.html трамвай нижний новгород новости                    

http://www.electromontag.in.ua/community/bolit-pod-levim-rebrom-chto-delat.html болит под левым ребром что делать İsviçre'deki haber kaynağınız.

İSVİÇRE’DE OYLAMA İŞLEMLERİ BAŞLADI

русские телки на кастинге порно

если все возможные значения дискретной случайной величины Anayasa değişikliği referandumuna dair oylama işlemleri Bern, Zürich ve Cenevre’de bulunan temsilciliklerde bu sabah saat 09.00 itibarı ile başladı. Oylamalar 9 Nisan’a kadar sürecek. Oylamalar hafta sonu da dahil olmak üzere sabah 09.00 ile akşam 21.00 saatleri arasında yapılacak.

İSVİÇRE'DEN TÜRKiYE’YE CASUSLUK UYARISI

http://flavrful.com/dat/porno-smotret-24-chasa.html порно смотреть 24 часа

http://academiadeidiomasfriends.es/delo/novosti-krasnoyarska-i-kraya.html новости красноярска и края T.C. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşen İsviçre Dışişleri Bakanı Didier Burkhalter, İsviçre'de yaşayan Türkiye kökenlilerin "yasadışı olarak izlendiklerine ilişkin iddiaların ciddiyetle soruşturulacağını" söyledi.

İSVİÇRE’DEN TÜRKİYE’YE MUHBİRLİK

http://71visions.ch/leon/obrazets-dogovor-peredacha-imushestva-ot-uchreditelya.html образец договор передача имущества от учредителя

http://f-star.com.ua/love/golaya-pisya-zheni-video.html голая пися жены видео İsviçre’de yaşayan Türkiyeli muhalifler kimler tarafından fişlenip ihbar ediliyor? Muhbirlik sistemi nasıl işliyor?

İSVİÇRE’DE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ EĞİTİM ALANINDAKİ FAALİYETLERİ

евпатория фото карта Isvicre'de egitim ve egitim kurumlari-www.haberpodium.com

İsviçre’de sivil toplum kuruluşları, göçmen çocukların ve gençlerin eğitimleriyle ilgili gerek kendi öz kaynakları gerekse de farklı kaynaklardan elde edilen finansman olanaklarıyla belli alanlarda faaliyet yürütmektedirler. Bu angajmanlarının kalkış noktasını ağırlıkla insani nedenler ve göç toplumu konusunda sahip oldukları toplumsal vizyon ve bu konuda uzun vadeli ilgileri oluşturmaktadır.

“Ev Ödevleri Kaldırılsın” Tartışmaları

Isvicre'de egitim-www.haberpodium.com

İsviçre’nin Almanca konuşulan bölgelerinde “Ev ödevleri kaldırılsın” tartışmaları başladı. Okul Başkanları Derneği Başkan Yardımcısı Lisa Lehner; “Ev ödevleri, anne-babalar ve çocuklar arasında sürekli olarak tartışılan bir konu. Anne-babaların ev ödevlerine yardım için zamanlarının az olması çocukların canını sıkıyor ve onlar üzerinde hayal kırıklığı yaratıyor.“ diyor. Bu nedenle ev ödevleri uygulamasının kaldırılmasını talep eden Lehner, dernek olarak bu konuyla ilgili tartışmaları başlatmak istediklerini belirtiyor.

Bu taleple, evlerdeki gerginlikleri ortadan kaldırmak, aynı zamanda da bütün çocuklara fırsat eşitliği yaratılmak isteniyor. Eğitimi düşük ailelerde, çocuklar anne-babalarından daha az destek alıyorlar. Hem annelerin hem de babaların, tüm gün çalışıyor olmalarından kaynaklı destek eksikliği için de aynı sorun geçerli.

Bern Pedagojik Yüksek Okulu Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Gabriel Romano ev ödevleri konusuyla ilgili olarak; “Öğrenciler gün boyunca okuldan yeterli bilgi alıyorlar aslında. Ev ödevlerinin denetimsiz yapılması, öğrenim etkisinin çok az olduğunu gösteriyor.”diyor.

Romano, ev ödevlerinin büyük bir çoğunluğunun, ders saatlerindeki vakit kısıtlığından dolayı yeterince kontrol edilemediğini de vurguluyor.

порно женщина с пиздой вместо рта смотреть Ev ödevleriyle ilgili tartışmalar 2012 yılında başladı

Ev ödevleri ile ilgili tartışmalar yeni değil aslında. Çocuk Doktoru Remo Largo 2012 yılında yaptığı bir açıklamada; “Ev ödevi uygulaması kesinlikle kaldırılmalı. Bu sorumluluk ailelerde değil okullarda olmalı.” demişti. Ancak şimdiye kadar ev ödevi uygulaması devam etmiş pek de gündeme getirilmemişti.

Öğretmen, siyasetçi ve ailelerden oluşan karşıt kesimler ise, ev ödevlerinin çocuğa bağımsızlığı öğrettiğini savunuyorlar.

Eğitimciler Birliği Başkanı Beat Zemp, bu fikre karşı çıkıyor ve bağımsızlığın başka bir şekilde geliştirilebileceğini düşünüyor.

Zemp: “Ev ödevleri halkın iliklerine kadar işlemiş ve çok doğal karşılanıyor. Bunun kaldırılmasının duygusal tartışmalara yol açması çok doğal.” diyor.