AŞIRI KİLOLULARIN SAYISINDA ARTIŞ

низкое атмосферное давление как влияет  

воронины где галина

состав сборной россии по футболу 2017 2018 Federal Sağlık Bakanlığı, 2012 yılını kapsayan ve ülke genelinde alınan veriler ile oluşturulan detaylı bir sağlık haritası açıkladı. Birçok verileri içinde bulunduran rapora göre,  spora ve aktiviteye özel hayatında çok önem veren İsviçrelilerin aşırı kilo ve obezite rakamları artıyor.

DAHA AZ İNTİHAR, DAHA ÇOK DEPRESYON İLACI

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала  

http://a3-electro.ru/images/igrat-karti-pasyans-4-masti.html играть карты пасьянс 4 масти

составляем организационную структуру İsviçre uzun yıllardır en çok intihar eden ülkeler listesinde yer alıyordu. Ancak son 20 yılda bu rakam diğer Avrupa ülkelerinin seviyesine indi. Kararsız insanlar bu zamanlarda daha çok yardım ararken, buna paralel olarak daha çok Antidepresyon ilaçları alıyorlar.

O BİZİ UNUTMUYOR, BİZ DE UNUTMAYALIM; AIDS

 

Geçtiğimiz yıl İsviçre’de pek çok insana HIV-Virüsü bulaşırken, yeni hastaların sayısı geçmiş yıllara nazaran yüzde 10 artış gösterdi. İsviçre’de özellikle eşcinsel erkeklerin HIV-Virüsü kapma oranları, istatistiki oranı yukarı doğru yükseltirken, Aids hastalığından ölümler devam ediyor. Aids hastalarının yüzde 40’ı, kimseler farkına varmadan, sessizce acılar içinde ölüyor.

GIDA KONTROLLERİNDE ŞEFFAFLIK YOK

 

Senato Meclisi aldığı bir kararla “Gıda Yasasında Şeffaflık“ önerisini redetti. Restoranlarda uygulanan gıda kontrollerinin sonuçları, Senato Meclisi’nin isteği doğrultusunda gizli kalacak.

MAVİ IŞIK PAHALIYA PATLAYABİLİR

 

 

Herhangi bir durumda, çok acil olmamak kaydı ile zarar gören bir kişi, Ambulans’a ihtiyacı olup olmadığını dikkatli bir şekilde düşünmelidir. Çünkü Ambulasla yolculuk oldukça pahalı. Mavi ışığın maliyeti 1000 Frank.