ZİKA VİRÜSÜ İSVİÇRE’DE

состав сборной россии по футболу 2017 2018

http://sunmoon-japan.net/demo/kraski-holi-svoimi-rukami-iz-krahmala.html краски холи своими руками из крахмала Zika Virüsü etkisiyle kafaları anormal küçüklükte doğan bebek sayısının dört bine yaklaşmasının ardından, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) hastalığın tüm Güney Amerika'da yayıldığı uyarısını yaptı.

SiGARA iLE MÜCADELEDE YENi YÖNTEM: KORKU

http://a3-electro.ru/images/igrat-karti-pasyans-4-masti.html играть карты пасьянс 4 масти Sigaranin zararlari ve korkutucu resimler-www.haberpodium.com

составляем организационную структуру Daha önce yapılan düzenlemelerle sigara kullanıcılarının dumansız hava sahasını kanserojen maddelerle doldurma hakları ellerinden alınmıştı. Bu çerçevede kapalı yerlerde sigara içmek yasaklanırken, restoranlara yönelik yeni yaptırımlar getirilmişti.

BİBERON ÇÜRÜKLERİ

спа салон в домашних условиях

Son yıllarda çocuk ve bebekler üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, okul yaş öncesi çocuklarda en yaygın görülen hastalığın süt dişi çürükleri olduğunu ortaya koymaktadır. Dünyada hemen hemen her ülkede sessiz bir epidemi şeklinde ortaya çıkan bu hastalık şu anda astımdan 5 kat, saman nezlesinden ise 7 kat daha yüksek oranında çocukları etkilemektedir.

KIŞ SEZONU ÖNCESİ GRİP AŞISI UYARISI

İsviçre’de kış sezonu öncesinde, hastane ve eczanelerde grip aşıları uygulanmaya başlandı. Grip mikroplarına karşı her yıl yeni bir aşı geliştiren uzmanlar İsviçre’de gribe bağlı rahatsızlıklardan dolayı yılda ortalama bin 500 kişinin hayatını kaybettiğini açıklıyorlar.