Editör`ün Notu

транспортная карта для льготников липецк  

русские телки на кастинге порно

если все возможные значения дискретной случайной величины  

расписание поездов светлогорск Aydın Yıldırım

будем купаться голыми Genel Yayın Yönetmeni

http://flavrful.com/dat/porno-smotret-24-chasa.html порно смотреть 24 часа Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

http://academiadeidiomasfriends.es/delo/novosti-krasnoyarska-i-kraya.html новости красноярска и края  

http://71visions.ch/leon/obrazets-dogovor-peredacha-imushestva-ot-uchreditelya.html образец договор передача имущества от учредителя Son dönemlerde Türkiye’den İsviçre’ye gelen Milletvekili trafiğinin yoğunluğu dikkatlerden kaçmıyor. Düzenlenen toplantılarda, yapılacak olan yeni Anayasa ile ilgili olarak, ilerleyen zamanlarda, Avrupa’ dan da TBMM’ye Milletvekili gönderileceği belirtiliyor. Olası hesaplamalara göre, Ankara’ya genel olarak Avrupa’dan 25 ila 28 arasında Milletvekili gidecek. Bu sayıdan İsviçre’ye düşen pay ise 3.

http://f-star.com.ua/love/golaya-pisya-zheni-video.html голая пися жены видео Bu düzenleme kapsamında, İsviçre’de çalışmalar yürüten Sivil Toplum Kuruluşlarımıza büyük görevler düşecek. Örgütlü kurum ve kuruluşların destekleyeceği adayların, uzlaşı vercevesinde, her kesimi kucaklayacak bir temsilinin olması şart.

евпатория фото карта Klasik anlamda var olan ’oy deposu’ yaklaşımında öte, burada yaşayan insanlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek çalışmaların önplanda tutulması zorunlu. Eğitim, sağlık, ekonomi, politika gibi hayati konular üzerine eğilmek, İsviçre’de yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretecek çalışmalar yapmak öncelikli olmalı. İlerleyen günlerde, bu çalışmalara dair daha detaylı bilgiler aktarmaya çalışacağız.

..............

Bu sıralar Türkiye gündemine endekslendik. Olanları kaygı ve üzüntüyle izliyoruz.

Dünya’nın ve İsviçre’nin önemli haber kuruluşları anı anına Türkiye gündemine dair haberlar aktarıyorlar. İsviçre basını gelişen şiddet olaylarına duyulan kaygıdan bahsederken, ortaya çıkan toplumsal tepkinin boyutunu ele alıp işliyor.

Burada yaşayan çeşitli kesimler de Türkiye’de yaşanan olaylara karşı duyarsız kalmadıklarını gösteriyor, çeşitli şekillerde tepkilerini dile getiriyorlar.

Gelişmelere karşı verilen ani tepkilerin gelişmesinde, Sosyal Medya’nın rolü yadsınamaz.

 ............

Tatil zamanı yaklaşıyor. Meteoroloji uzmanları İsviçre’de son 20 yılın en soğuk Mayıs ayının yaşandığını belirtiyorlar. İsviçre’de yaşayanların sıcak bölgelere yönelmesinde normalin üzerinde bir artış olduğu söyleniyor. Yaz sıcağının bir an önce gelmesini umuyoruz.

İyi tatiller ve bol güneşli günler dileğiyle

 

Sevgiler