http://www.mavu.cl/projects/istoriya-domov-nevskiy-prospekt.html история домов невский проспект                    

образец формы р21001 в 2017 году İsviçre'deki haber kaynağınız.

YENi iSTiHBARAT YASASI YÜRÜRLÜKTE

детская песенка про пиратов текст

http://www.projects.premiumdw.com/uploaded/rolan-garros-2016-ofitsialniy-sayt-raspisanie.html ролан гаррос 2016 официальный сайт расписание İsviçre’de 25 Eylül 2016 tarihinde oylanan ve yüzde 65,5 Evet oranı ile kabul edilen Federal İstihbarat Dairesi Yasası bugün itibari ile yürürlüğe girdi. Yasanın kabulü ile birlikte, Federal İstihbarat Dairesi NBD’nin, tehditlerin tespiti ve güvenliğin sağlaması için günümüzün modern araçlarını daha etkin bir şekilde kullanıp, aynı zamanda istihbarat denetimini güçlendirebileceği ifade ediliyor.

http://snovadopusk.ru/images/s-tetey-rasskaz-nyu.html с тетей рассказ ню Yeni düzenlemeye göre, Federal İstihbarat Servisi şüphelendiği kişileri, savunma bakanlığı, bakanlar kurulu ve mahkemenin onayıyla, elektronik olarak izleyebilecek.

http://irishcoons.com/wp-content/poisk-bitovaya-tehnika-katalog.html поиск бытовая техника каталог Bugün yürürlüğe giren yeni düzenleme ile birlikte, istihbarat kurumlarına izleme faaliyetleri için geniş yetkiler tanınırken, istihbarat kurumlarının telefon dinlemesine, e-postaları izlemesine, mekanlara ya da evlere gizli kamera ve ses kayıt cihazı yerleştirmesine, özel alanların aranmasına, bilgisayar sistemlerinin heklenmesine izin veriliyor.

http://master-door.kiev.ua/images/istoriya-dobavyane-na-soobshenie.html история добавяне на сообщение Yasaya karşı olanlar, bu düzenlemeler ile bireysel özgürlüklerin zarar göreceğini, başka ülkelerin istihbarat örgütleriyle işbirliği yapılmasını gerektireceği için İsviçre'nin tarafsızlığının riske gireceğini dillendiriyorlar.

пожелания приятного аппетита прикольные короткие Federal Hükümet ise istihbarat kurumu NBD’ye verilecek yetkilerin yüksek riskli kişileri izlemek için ayda bir kez kullanılacağını söylüyor. Hükümete göre hali hazırdaki İsviçre yasaları, istihbarat kuruluşları iç tehditleri izlerken, istihbarat kuruluşlarının kamuya açık bilgilerden, yabancı istihbarattan başka kaynaklardan ve yöntemlerden yararlanılmasını engelliyor.