http://imevents.biz/caurina/serdolik-v-serebre-foto.html сердолик в серебре фото                    

İSVİÇRE'DE 24 EYLÜL'DE İKİ OYLAMA YAPILACAK

http://master-door.kiev.ua/images/istoriya-dobavyane-na-soobshenie.html история добавяне на сообщение

пожелания приятного аппетита прикольные короткие 24 Eylül’de federal düzeyde iki oylama yapılacak. Gıda Güvenliği ve Emeklilik reformu ile ilgili yapılacak bu oylamaların detayları şöyle;

http://www.mavu.cl/projects/istoriya-domov-nevskiy-prospekt.html история домов невский проспект Gıda Güvenliği Federal Kararnamesi

Gelecekte, artan nüfusun ihtiyacını karşılayacak olan gıdanın sağlanması ve güvence altına alınması gerekiyor. Yeni bir anayasa maddesi ile Federal Hükümet’ten, bunun için gerekli olan özelliklerin ve gerekliliklerin belirtilmesi isteniyor.

образец формы р21001 в 2017 году Oylama sorusu: 14 Mart 2017 Gıda Güvenliği Federal Kararnamesi’ni kabul ediyor musunuz?

Federal Hükümet ve Federal Parlamento sözkonusu anayasa değişikliğinin kabul edilmesini tavsiye ediyorlar.

 

определение равновозможных событий AHV Ek Ödeneklerini Katma Değer Vergisini Yükselterek Karşılama Kararnamesi / 2020 Yılı Emeklilik Yasa Reformu

Yukarda belirtilen her iki öneri (anayasa değişikliği ve yasa değişikliği) emeklilik ile ilgili olmak birlikte birbirine bağlılık arz ediyor. Ancak reform her iki önerinin kabul edilmesi durumunda yürürlüğe girebilecek.

Her iki öneri ile emeklilik maaşlarına hafifleme tedbirleri getirilip, ek gelirlerle emeklilik maaşları güvence altına alınmak isteniyor.

Reform, hem kadınların hem de erkeklerin emeklilik yaşını 65 olarak belirlerken, aynı zamanda 62- 70 yaş arasında esnek bir emeklilik olanağı da sunuyor. Söz konusu reform düşük gelirli ya da az çalışan kişilerin emekliliklerini olumlu yönde etkiliyor.

http://adstime.us/wp-content/maslo-na-porshne-prichina.html масло на поршне причина Oylama soruları: 17 Mart 2017 AHV Ek Ödeneklerini KDV’yi Yükselterek Güvence Altına Alma Federal Kararnamesi’ni kabul ediyor musunuz?

17 Mart 2017 2020 Yılı Emeklilik Yasa Reformu Federal Kararnamesi’ni kabul ediyor musunuz?

Federal Hükümet ve Federal Parlamento her iki önerinin de kabul edilmesini tavsiye ediyorlar.