http://ruspolikor.ru/home/shodnya-zhd-stantsiya-karta.html сходня жд станция карта                    

DIE POST ŞUBELERİ KAPANIYOR

http://master-door.kiev.ua/images/elektronnaya-podpis-v-eliste-gde-delayut.html электронная подпись в элисте где делают

http://cjscentreforbeauty.com/wp-content/drozhzhevoe-testona-kefirei-mayoneze.html дрожжевое тестона кефиреи майонезе İsviçre Postanesi Die Post yönetimi, 2016 yılının Sonbahar ayında İsviçre’de bulunan 1400 postane şubesinin gelecek 4 yıl içinde 800’e ya da 900’e düşürüleceğini açıklamıştı.

http://www.vis-vitalis-forum.ru/data/o-bozhe-kakoy-muzhchina-natali-peredelannaya.html о боже какой мужчина натали переделанная Bu kapsamda ilk adım atılırken, 2017 yılı içinde ilk etapta 15 kantonda bulunan yaklaşık 200 postane şubesinin kapanacağı bildirildi. Bu kapanmalarla birlikte yüzlerce çalışan da işini kaybedecek.

http://adstime.us/wp-content/nemeet-litsoi-ruki-prichini.html немеет лицои руки причины Bu şubelerin kapatılmasına gerekçe olarak da, “Müşterileri Die Post’un online sistemine yönlendirmek ve çalışanlardan tasarruf etmek“ gösteriliyor.

автор рассказа в прекрасном и яростном мире Şubelere dair en yoğun kapanışların Bern Kantonu’nda olacağı ifade ediliyor. Bu kantonda, şu an işlev halinde olan şubelerin neredeyse yarısı kapanacak.

кортизол значение норма Aynı şekilde Graubünden, Schwyz ve Solothurn kantonlarında bulunan şubelerin neredeyse üçte ikisi kapanıyor. Neuchatel bölgesinde bulunan şubelerin üçte biri, Zürich’te ise 130 şubenin 26’sı kapanıyor.

Şu an ülke genelinde halkın ortalama yüzde 90’ı, en fazla 20 dakika içinde, kendi bölgelerine yakın olan postane şubelerine ulaşabiliyor.

Federal Meclis bu kolaylığın devam etmesini talep ediyor ve postane şubelerinin kapatılması kararını olumlu karşılamıyor.