из рук в руки в уфе холодильники                    

http://xn--12-mlctpfqq7a.xn--p1ai/wp-content/spar-perevod-s-gollandskogo.html спар перевод с голландского İsviçre'deki haber kaynağınız.

SUNRISE ZAN ALTINDA

http://cjscentreforbeauty.com/wp-content/drozhzhevoe-testona-kefirei-mayoneze.html дрожжевое тестона кефиреи майонезе

http://www.vis-vitalis-forum.ru/data/o-bozhe-kakoy-muzhchina-natali-peredelannaya.html о боже какой мужчина натали переделанная Telefon şirketi Sunrise’in Türkiye’nin İstanbul ve İzmir kentlerinde çağrı ve yardım merkezlerinin bulunduğu ortaya çıktı. Bu merkezlerde çalışanlar, İsviçre’deki abonelerinin tüm bilgilerine sahipler.

http://adstime.us/wp-content/nemeet-litsoi-ruki-prichini.html немеет лицои руки причины “Tages Woche” gazetesinin haberine göre, söz konusu şirketin Türkiye’deki merkezlerinde çalışanlar iyi derecede Almanca biliyorlar. Aboneler ise konuştukları kişilerin İsviçre’de olduğunu sanıyorlar.

автор рассказа в прекрасном и яростном мире İsviçre’nin ikinci büyük mobil operatörü olan Sunrise’ın Türkiye’deki merkezinin 3,3 milyon müşteriye ait bilgiye sahip olduğu ifade ediliyor.

кортизол значение норма Şirket yetkilileri Türkiye ve Doğu Avrupa’da benzer merkezlerin ucuz işgücü nedeniyle tercih edildiğini savunuyorlar. Sunrise 2011 yılından bu yana Türkiye’deki merkezlerde hizmet veriyor ve Türk Telekom ile birlikte çalışıyor. Şirketin internet sitesinde, Türkiye’de bulunan çağrı merkeziyle ilgili hiçbir bilgi bulunmuyor.

http://ruspolikor.ru/home/shodnya-zhd-stantsiya-karta.html сходня жд станция карта Siyasi çevreler kaygılı

Siyasi çevreler ise, bu merkezlerin kişisel bilgileri, bulundukları ülke yetkililerine sızdırabileceklerini düşünüyorlar. İsviçre’den Türkiye’ye giden Türkiyeli vatandaşlara yönelik tutuklama ve gözaltıların bu kaynaktan da beslenebileceği ifade ediliyor.

Abonelerini kaybetme korkusuna kapılan Sunrise, Türk Telekom ile anlaşmalarında gizliliğin esas alındığını ve Türkiye’deki merkezlerinin salt kapasite nedeniyle bulunduğunu söylüyor.

İsviçre basını, Sunrise şirketinin Türkiye üzerinden İsviçre abonelerine verdiği hizmetin, abonelerin kişisel bilgilerinin bu merkezlerde toplanması nedeniyle büyük sakıncalar taşıdığını sayfalarına taşıdı. Birçok gazete olayı “Skandal” olarak niteledi.

İsviçre’de yaşayan Türkiye kökenli Sunrise aboneleri, haberin yayınlanmasindan sonra tedirginliklerini dile getirdiler.