http://www.electromontag.in.ua/community/bolit-pod-levim-rebrom-chto-delat.html болит под левым ребром что делать                    

порно-фото нудистов с детьми İsviçre'deki haber kaynağınız.

Editörün Notu

если все возможные значения дискретной случайной величины Aydin Yildirim-www.haberpodium.com

расписание поездов светлогорск Aydın Yıldırım

будем купаться голыми Genel Yayın Yönetmeni

http://flavrful.com/dat/porno-smotret-24-chasa.html порно смотреть 24 часа Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

http://academiadeidiomasfriends.es/delo/novosti-krasnoyarska-i-kraya.html новости красноярска и края  

http://71visions.ch/leon/obrazets-dogovor-peredacha-imushestva-ot-uchreditelya.html образец договор передача имущества от учредителя  

http://f-star.com.ua/love/golaya-pisya-zheni-video.html голая пися жены видео порно женщина с пиздой вместо рта смотреть Editörün Notu

евпатория фото карта  

İsviçre Sonbahar’a 25 Eylül’de yapılacak olan referandum tartışmaları ile girdi. Bu tarihte İsviçre genelinde 3 ayrı referandum yapılacak.

Güçlü Emeklilik Düzenlemesi İnisiyatifi, Federal İstihbarat Dairesi Yasası İnisiyatifi, Kalıcı ve Verimli Ekonomi İnisiyatifi (Yeşil ekonomi) isimli referandumlar arasında en dikkat çekici olanı Federal İstihbarat Dairesi Yasası İnisiyatifi.

Bu inisiyatif, Federal İstihbarat Dairesi NBD’nin, olası tehditlerin tespiti ve güvenliğin sağlaması için, istihbarat denetimlerinin daha da güçlendirmesini hedefliyor. İnisiyatif destekçileri, İsviçre’de terör tehdidinin yükselmeye başladığını iddia ederlerken, federal istihbarata daha çok yetki verilmesi gerektiğini dillendiriyorlar.

Bu inisiyatifi destekleyen SVP’li Savunma Bakanı Guy Parmelin, İsviçre’nin şu anki haliyle tehditlere ve tehlikelere karşı yeterli derecede korunamadığını öne sürüyor. SP’li Adalet ve Güvenlik Bakanı Simonetta Sommaruga ise, İsviçre için şu an herhangi bir terör tehlikesinin söz konusu olmadığını dile getiriyor.

Avrupa genelinde var olan güvenlik kaygıları insanları adeta teslim almış durumda. Başta Fransa olmak üzere, Belçika ve Almanya’dan tüm Avrupa’ya yayılan bir korku dalgası hakim. İsviçre de bu dalgadan payına düşeni alıyor.

Irak ve Suriye merkezli gelişen Ortadoğu’daki savaş ve İŞİD gibi radikal terör örgütleri, bu istihbarat yasasının kabul edilmesinde etkili olacaklardır.

Uygulamanın kabulü ile, telefonlar daha etkin bir şekilde dinlenip bilgisayarlar ve internet bağlantıları daha rahat takip altına alınabilecek. Sonuçta herkes bir şekilde olağan şüpheli durumuna düşerken, demokrasiye, temel hak ve özgürlüklere saldırılar meşru hale gelecek.

http://tihanyoazis.hu/tech/tramvay-nizhniy-novgorod-novosti.html трамвай нижний новгород новости 23 Ekim Seçimleri

23 Ekim’de İsviçre'nin bazı bölgelerinde, kantonlar düzeyinde seçimler yapılacak. Bu seçimlerde kanton yönetimleri (Regierungsrat) ile kanton parlamentolarının (Grosser Rat) yeni üyeleri belirlenecek. 4 yıllığına seçilecek olan yeni yönetimler ve üyeler, 2017 yılı başında devralacakları görevlerini 2020 yılı sonuna kadar sürdürecekler. İstisnai olarak; Freiburg, Waad ve Cenevre gibi kantonlarda görev süreleri 5 yıl, Appenzell İnnerrhorden Kantonu’nda bu süre 1 yıl olacak.

Bu seçimlere, İsviçre’nin dört bir yanından birçok Türkiye kökenli politikacı da aday olduklarını açıkladılar. Demokratik işleyişe katılmak ve Türkiyeli adayları desteklemek adına, oy kullanma hakkı olanların oylarını kullanmalarında fayda var. Bu şeklide İsviçre’deki göçmen potansiyelinin etkisi kantonal düzeylerde daha iyi yansıtılabilir.

Bu arada birkaç vurgu yapmakta fayda var;

Kantonal seçimlerde her birey bulunduğu kantonda oy kullanabilir. Başka bir kanton için, ya da diğer kantonlardaki adaylar için oy kullanılamaz.

Hem 25 Eylül’de yapılacak olan federal referandumlarda, hem de 23 Ekim’de yapılacak olan kanton seçimlerinde oylarımızı mutlaka kullanalım.

 

Sevgiyle…