порно женщина с пиздой вместо рта смотреть                    

http://tihanyoazis.hu/tech/tramvay-nizhniy-novgorod-novosti.html трамвай нижний новгород новости İsviçre'deki haber kaynağınız.

70 Yaş Üzerindeki Şoförlere Yeni Uygulama

транспортная карта для льготников липецк Derya Ozgul-Www.haberpodium.com

русские телки на кастинге порно Derya Özgül  LL.M

если все возможные значения дискретной случайной величины Hukukçu

расписание поездов светлогорск Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

будем купаться голыми  

http://flavrful.com/dat/porno-smotret-24-chasa.html порно смотреть 24 часа  

http://academiadeidiomasfriends.es/delo/novosti-krasnoyarska-i-kraya.html новости красноярска и края  

http://71visions.ch/leon/obrazets-dogovor-peredacha-imushestva-ot-uchreditelya.html образец договор передача имущества от учредителя 1 Temmuz 2016 itibariyle 70 yaş üzerindeki şoförlerin doktor kontrollerinde yeni uygulamalar geçerli olacak. Bazı ehliyetler sadece günün belirli saatleri ya da sadece belirli yol güzergahları için geçerli kılınacak.

http://f-star.com.ua/love/golaya-pisya-zheni-video.html голая пися жены видео İsviçre’de 70 yaş üzerinde olan şoförler her iki yılda bir sürücü kabiliyetlerini kontrol ettirmek zorundalar. Ayrıca bu süre belirli kişilerde daha da kısa tutulabiliyor.

евпатория фото карта Şoför 70 yaşına basmadan 3 ay öncesinden, Trafik Dairesi kendisinden doktor raporu istemekte. İstenen bu rapor 3 ay içinde gönderilmediği taktirde kişinin ehliyeti otomatik olarak iptal ediliyor.

Doktor kontrolü  sürecinde kimi şoförler ehliyetlerini gönüllü olarak iptal ettirirlerken, kimi zamansa doktorlar , “artık otomobil kullanmamaları gerektiği“ gerekçesiyle, ehliyetleri kişilerin ellerinde alabiliyorlar.

1 Temmuz’dan sonraki yeni uyulama ile getirilen “kısıtlamalar“ şöyle;

-  Kişiye özel olarak, aracını belli zamanlarda (gündüz/gece) veya belli yol güzergahlarında (örneğin evden köy/şehir merkezine) kullanmasına izin                    verilebilecek.

- Kişi, gerektiğinde sadece 45 km/h özelliğinde olan araçları kullanabilecek.

- Belirli özelliklerde olan; fren asistanı, ters yön kamerası gibi araçlar otomobil için devreye konulabilecek.

Federal Trafik Dairesi, bu düzenleme ile yaşlı insanların hareketliliklerinin daha uzun süre mümkün olmasını sağlamayı amaçlıyor. Böylelikle; örneğin gözlerinde sorunu olanların araçlarını sadece gündüz vaktinde kullanmaları mümkün. Ya da şehir içinde bulunan 50’lik yollarda sürmeleri serbest bırakılırken, 80-100-120 gibi yüksel hız sürüşlerinin olduğu otoyollarında sürmeleri yasaklanabilir. 

Sağlık yönetmenliği önceleri muğlak iken, şimdi ise sürücünün en minimum gereksinimlerini içerir hale geldi. Yeni yönetmeliğe göre, kişide ciddi bir bilinç kaybı, oryantasyon, hafıza, zihinsel beceri, reaksiyon ya da diğer beyin bozuklukları olmamalı.