порно женщина с пиздой вместо рта смотреть                    

http://tihanyoazis.hu/tech/tramvay-nizhniy-novgorod-novosti.html трамвай нижний новгород новости İsviçre'deki haber kaynağınız.

Editörün Notu

транспортная карта для льготников липецк Isvicre'de referandumlar-editör-haberpodium.com

русские телки на кастинге порно Aydın Yıldırım

если все возможные значения дискретной случайной величины Genel Yayın Yönetmeni

расписание поездов светлогорск Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

будем купаться голыми  

http://flavrful.com/dat/porno-smotret-24-chasa.html порно смотреть 24 часа  

http://academiadeidiomasfriends.es/delo/novosti-krasnoyarska-i-kraya.html новости красноярска и края İsviçre’de 5 Haziran 2016 tarihinde Federal düzeyde 5 ayrı referandum yapılacak. Bunlar; Kamu Hizmetleri İnisiyatifi, Koşulsuz Temel Gelir İnisiyatifi, Adil Trafik Finansı İnisiyatifi, Tıbbi Destekli Üreme Yasa Değişikliği İnisiyatifi, İltica Yasası Değişikliği İnisiyatifi şeklinde isimlendiriliyor.

http://71visions.ch/leon/obrazets-dogovor-peredacha-imushestva-ot-uchreditelya.html образец договор передача имущества от учредителя Bu inisiyatifler arasında bizce en ilginç olanlar, Koşulsuz Temel Gelir İnisiyatifi ile İltica Yasası Değişikliği İnisiyatifi.

http://f-star.com.ua/love/golaya-pisya-zheni-video.html голая пися жены видео Koşulsuz Temel Gelir İnisiyatifi, İsviçre’de yaşayan herkes için, gelir ve servetten bağımsız temel bir ücret talep ediyor. İnisiyatif, her yetişkin kişiye, aldığı maaştan bağımsız olarak aylık 2.500’er frank, çocuk ve gençlere ise 625’er frank verilmesini istiyor.

евпатория фото карта Kamuoyu araştırmaları sonucuna göre bu inisiyatifin kabul edilme ihtimali oldukça düşük. Asgari ücretin 3600 franktan 4000 franka çıkmasına ya da ev kiraları fiyatlarının düşürülmesine Hayır diyen İsviçrelilerin bu inisiyatife de Hayır diyecek olmaları doğrusu bizi pek de şaşırtmayacaktır.

Üzerinde durduğumuz bir diğer İnisiyatif ise İltica Yasası Değişikliği ile ilgili. Federal Hükümet ve Parlamento, iltica davalarında hızlı kararlar alınabilmesi için daha önce bir dizi yasal düzenleme gündeme getirmişti. Düzenlemelerin amacı, bir yandan iltica sürecinde ortaya çıkan giderleri azaltmak iken, diğer yanda da iltica sektörünü rahatlatmaktı. İsviçre’de şu anki iltica davaları çok uzun vadede sonuçlanabiliyor. On yıllardır davalarının sonuçlanmasını bekleyenler bile mevcut. Burada hedef 140 gün içinde karar alıp davaları sonuçlandırmak. Bu süreçte mağduriyetlerin önüne geçebilmek içinse kişilere ücretsiz hukuki danışmanlık hakkı veriliyor. Hukuki danışmanlık ile işleyişin Anayasa’ya uygun olması hedefleniyor!

İltica kararlarının büyük bir çoğunluğu, ilerleyen günlerde merkezi mülteci kamplarında verilecek. Ücretsiz danışmanlık hizmeti de dahil olmak üzere, bütün katılımcıların bir çatı altında toplanmasıyla birlikte, dava sonuçlandırma sürecinde gerekli hıza ulaşılacağı ümit ediliyor.  

İsviçre’de bu özelikte olan 6 iltica test merkezi oluşturuldu. Federal Hükümet ilerleyen günlerde bu test merkezinin sonuçlarını baz alarak bir yol haritası belirleyecek.

Söz konusu merkezlerden biri de Zürich’te bulunan Juch Mülteci Kampı. Uygulama, iki yıldır Juch Mülteci Kampı’nda da test ediliyor. HaberPodium olarak bu kamp yerine girdik ve kamp yetkilileriyle görüştük. Dergimizin içeriğinde, Mülteci Hayatlar bölümümüzde bu konuyla ilgili haberimizi okuyabilirsiniz.

 

Sevgiyle