http://bairropontealta.com/tech/oboznachenie-datchikov-na-sheme.html обозначение датчиков на схеме                    

Editörün Notu

будем купаться голыми

http://flavrful.com/dat/porno-smotret-24-chasa.html порно смотреть 24 часа Aydın Yıldırım

http://academiadeidiomasfriends.es/delo/novosti-krasnoyarska-i-kraya.html новости красноярска и края Genel Yayın Yönetmeni

http://71visions.ch/leon/obrazets-dogovor-peredacha-imushestva-ot-uchreditelya.html образец договор передача имущества от учредителя Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

http://f-star.com.ua/love/golaya-pisya-zheni-video.html голая пися жены видео  

евпатория фото карта  

 

28 Şubat'ta Federal düzeyde yapılan referandumda SVP’nin sunduğu Yaptırım İnisiyatifi’ne (Durchsetzungsinitiative) yüzde 58,9 oranında “Hayır” denildi. Hafif suç işleyen göçmenlerin sınır dışı edilmesini isteyen bu inisiyatif önerisi, referendum öncesi yapılan kamuoyu yoklamalarında SVP lehine sonuçlar yansıtırken, bir süre sonra rüzgarların ters yönden esmesiyle herşey değişti. Parlamento’da grubu bulunan partilerden tutalım da Federal Hükümet’e, sivil toplum örgütlerine, göçmen kurumlarına kadar herkes inisiyatif karşıtı bir tutum sergilemeye başladı. SVP sunduğu bu inisiyatif önerisi ile parti tarihinde ilk kez bu denli yalnızlaştı.

Oylamalara katılım oranı yüzde 63,1 olurken, oy kullanma oranı arttıkça SVP’nin zayıfladığı da ortaya çıktı.

Bu inisiyatifin diğer bir etkisi ise vatandaşlık başvurularında artışların yaşanması oldu. Özellikle Zürich Kantonu’na bağlı belediyelerde, Ocak ayından bu yana vatandaşlık başvurularında 5 kat artış olduğu açıklandı.

Bazı belediyelerin verdiği bilgiler doğrultusunda ortaya çıkan tablo şöyle;

порно женщина с пиздой вместо рта смотреть Zürich

Zürich’te vatandaşlık başvurularında, önceki yıllara göre yüzde 40 oranında artış görülüyor.

http://tihanyoazis.hu/tech/tramvay-nizhniy-novgorod-novosti.html трамвай нижний новгород новости Winterthur

Winterthur’da da belirgin artışlar göze çarpıyor. Burada yaşayan göçmenlerin uzun süredir vatandaşlık için başvurmayı düşündükleri, ancak başvurularını sürekli erteledikleri belirtilirken, inisiyatif sonrasında başvurularda gözle görülür bir artış yaşanıyor. Winterthur’da yaşayan özellikle ikinci ve üçüncü kuşak İtalyan ve İspanyol kökenli göçmenlerin başvuruları oldukça yoğun. Bunların yaş ortalaması 30 ile 50 arasında değişiyor.

http://www.electromontag.in.ua/community/bolit-pod-levim-rebrom-chto-delat.html болит под левым ребром что делать Dietikon

Bu belediyede 2015 ocak ayında 5 kişi başvururken, bu yılın Ocak ayında bu rakam 14’e çıkıyor.

порно-фото нудистов с детьми Uster

Uster Belediyesi vatandaşlık bürosuna daha önceki yıllarda, yılın ilk aylarında ortalama 10 kişi başvururken, bu rakam bu yıl 50 kişiye çıkmış.

Vatandaşlık başvurularında ilk üç sırayı İtalyanlar, Almanlar ve Portekizliler alırken, bu artışılarda Yaptırım İnisiyatifi’nin rolü büyük. İki yıl önce oylamaya sunulan Toplu Göç İnisiyatifi (Masseneinwanderungsinitiative) sonrasında da, burada doğup büyüyen göçmenlerin vatandaşlığa olan ilgileri artmıştı.

Anlaşılan o ki, SVP göçmenleri dışlamayı sürdürdükçe, özellikle göçmen gençlerin İsviçre ile olan bağları daha da sıkılaşıyor.

.......

HaberPodium gazetecilik kursları başlatıyor. Gazetecilik konusunda bilgi edinmek ve gazeteciliğin nasıl yapıldığını anlamak isteyenler kurslarımıza katılabilirler. Söz konusu kurslarda; habercilik gelişiminin tarihi, haber dilinin nasıl oluşturulduğu, haberin nasıl yazılması gerektiği ve görsellerle nasıl şekillendirildiği  gibi temel başlıklar işlenecek.

İlgilenenler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden bize ulaşabilirler.

Sevgiyle.