порно женщина с пиздой вместо рта смотреть                    

http://tihanyoazis.hu/tech/tramvay-nizhniy-novgorod-novosti.html трамвай нижний новгород новости İsviçre'deki haber kaynağınız.

Haber yapmak da haber almak da Anayasal bir haktır!

транспортная карта для льготников липецк

русские телки на кастинге порно Derya Özgül  LL.M

если все возможные значения дискретной случайной величины Hukukçu

расписание поездов светлогорск Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

будем купаться голыми  

http://flavrful.com/dat/porno-smotret-24-chasa.html порно смотреть 24 часа  

http://academiadeidiomasfriends.es/delo/novosti-krasnoyarska-i-kraya.html новости красноярска и края Uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü (RSF) 2015 yılı Basın Özgürlüğü ödülünü, Türkiye’de bağımsızlığını koruyarak cesaretle özgürlük savaşı verdiği gerekçesiyle 17 Ekim 2015 tarihinde Cumhuriyet gazetesine verdi. Ödülden 10 gün sonra da  Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara Temsilcisi Erdem Gül yayınladıkları haberlerden dolayı ağırlaştırılmış müebbet istemiyle tutuklandılar.

http://71visions.ch/leon/obrazets-dogovor-peredacha-imushestva-ot-uchreditelya.html образец договор передача имущества от учредителя Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara Temsilcisi Erdem Gül’ün tutuklanması kararına bir hukukçu ve gazeteci eşi olarak anlam verememekle birlikte, özgürlüklerin bu şekilde kısıtlanmaya çalışılmasını şaşkınlıkla izliyorum.

http://f-star.com.ua/love/golaya-pisya-zheni-video.html голая пися жены видео Can Dündar’ın dergimizin değelerinden biri olması da ayrı bir hüzün yarattı biz de. Kararı, basın tarihine bir leke, hukuka ve yargıya bir müdahale olarak değerlendiriyorum.

евпатория фото карта Henüz tutuklanma kararının kesinleşmemesi ile birlikte, Can Dündar ve Erdem Gül hakkında, “delilleri karartabilirler, kaçabilirler“ ihtmalleri ile tutuklama kararlarının verilmesi gereksiz bir tedbirdir. Bu gazetecilerin delil karartma ya da kaçma ihtimalleri olsaydı ne haberi yayınlarlardı ne de duruşmada hazır bulunurlardı.

• Türkiye Anayasasın 28. Maddesine göre basın hürdür ve sansür edilemez. Devlet, basın ve haber alma hürriyetlerini sağlayacak tedbirleri alır.

• Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, basının özgürlüğünü demoktratik bir toplumda temel özgürlükler arasında nitelendirip, basını siyasi hayatın bekçisi        olarak olarak tanımlıyor.

• Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesinin 10. Maddesi ise, basını ve basının haber kaynaklarının gizliliğini kapsayan bir koruma maddesidir. Bu madde ile gazetecilere haber kaynakları hakkında susma imkanı sunulurken, bireylere de haber alma hakkı tanıyor. Buna ek olarak, basına müdahale karşısında basını korumak da bağımsız mahkemelerin  görevidir.

Can Dündar ve Erdem Gül’ün tutuklanma gerekçeleri devlet sırrı nitleğindeki bir bilgiyi yayınlamalarıydı. Yayınlanan bilgiler bir süre sonra yetkililer tarafından yalanlanmıştı.

Şöyle bir mantık yürütmeden edemeyeceğim;

Yayınlanan haber devlet sırrı içeriyorsa eğer, bu bilgileri elde edenler soruşturulabilir. Ancak bu haberi yayınlayan gazeteciler suçlanamaz.

Yok eğer söz konusu haber yetkililerin söylediği gibi gerçek değilse, o halde ortada ifşa edilen bir devlet sırrı yok demektir. Bu durumda bu gazetecilerin boş yere cezaevine konuldular. O halde basın özgürlüğüne engel olanlar Anayasal bir suç işlediler.

Ancak haber gerçekse eğer,bu kez de soruşturulması gereken gazeteciler değil, terör örgütüne silah ve mühimmat sağlayanlardır.

Can Dündar ve Erdem Gül hakkında verilen tutuklama kararı hem Türkiye hukukuna hem de Uluslararası hukuka aykırıdır. Umarım en kısa zamanda adalet yerini bulur ve daha sonrasında basın çalışanları sansürsüz ve baskısız bir şekilde görevlerini yapmaya devam ederler. 

 

 

Not: İsviçre'de, hukuki konularda danışmanlık hizmetinden faydalanmak isteyenler yukardaki mail adresimden bana ulaşabilirler.