http://bairropontealta.com/tech/oboznachenie-datchikov-na-sheme.html обозначение датчиков на схеме                    

Editörün Notu

будем купаться голыми

http://flavrful.com/dat/porno-smotret-24-chasa.html порно смотреть 24 часа Aydın Yıldırım

http://academiadeidiomasfriends.es/delo/novosti-krasnoyarska-i-kraya.html новости красноярска и края Genel Yayın Yönetmeni

http://71visions.ch/leon/obrazets-dogovor-peredacha-imushestva-ot-uchreditelya.html образец договор передача имущества от учредителя Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

http://f-star.com.ua/love/golaya-pisya-zheni-video.html голая пися жены видео  

евпатория фото карта  

 

Sevgili okuyucular, Ekim ayında hem Türkiye’de hem de İsviçre’de yapılacak olan Meclis seçimlerine odaklanacağız.  Seçimlere dair buradan yapacağımız çağrı; “Oylarınızı mutlaka kullanın“ olsun.

порно женщина с пиздой вместо рта смотреть 1 Kasım Türkiye Seçimleri

İsviçre’de yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları oylarını  http://tihanyoazis.hu/tech/tramvay-nizhniy-novgorod-novosti.html трамвай нижний новгород новости 8-25 Ekim 2015 tarihleri arasındaki 18 gün boyunca, Büyükelçilik ve Başkonsolosluk binalarında kurulacak olan toplam yedi sandıkta kullanabilirler. Oylamalar için dahilinde; T.C. Bern Büyükelçiliği binasında iki, Zürich Başkonsolosluğu’nda dört, Cenevre Başkonsolosluğu’nda bir sandık kuruldu.

Vatandaşlar, yurtdışı seçmen kütüğüne kayıtlı olmak kaydı ile, belirtilen tarihler arasında, hafta sonları dahil olmak üzere her gün 10.00-19.00 saatleri arasında sandık başına gidebilirler.

Yüksek Seçim Kurulu tarafından güncellenen son verilere göre, İsviçre'de seçmen niteliği taşıyan 91 bin 647 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yaşıyor. Son seçimlerde İsviçre’de kullanılan oy oranı yüzde % 44,09’da kalmıştı. Umarız bu seçimlerde oy kullanma oranı daha da artar.

http://www.electromontag.in.ua/community/bolit-pod-levim-rebrom-chto-delat.html болит под левым ребром что делать 18 Ekim İsviçre Seçimleri

18 Ekim’e kadar yapılacak olan oylamalarda, Federal Meclis yenilenecek. Bu yılki seçimlerde göçmen potansiyelinin etkisi büyük olacak. Birçok göçmen kökenli politikacı adaylıklarını açıklarken, bu yarışta biz de varız dediler.

Geçen sayımızda Federal Parlamento seçimlerine aday olan Türkiye kökenli milletvekili adaylarımızı tanıtmıştık. Adaylar hakkında geniş bilgi almak isteyen okuyucularımız güncel haber portalımız www.haberpodium.com’dan yararlanabilirler.

порно-фото нудистов с детьми Oy Pusulaları

Eylül ayı ortasında seçmenlere, içinde oy pusulalarının olduğu birer zarf gönderildi. Zarfların içerisinde, oy pusulaları ile birlikte seçmenlere oylarını nasıl kullanacaklarına dair kırmızı kitapçıklar da bulunuyor. İlk kez oy kullanacak olanlar, 18 Ekim tarihine kadar yapılacak oylamalarda bu kitapçıklardan faydalanabilirler.

Seçim ve referandum dönemlerinde oy kullanımının düşük seviyelerde olduğunu bilen politikacılar, seçmenlerini oy kullanmaları yönünde ikna edebilmek için yoğun çabalar harcıyorlar. Görüştüğümüz adaylar, oyların sağlıklı kullanılması için gerekli desteğe ve yardıma her zaman hazır olduklarını belirtiyorlar. Dileyen okuyucularımız adaylarla, doğrudan ya da bizim üzerimizden temasa geçebilirler.

Biz de adayalarımızın bu çabalarını göz önünde bulunduruyor, herkesin oyuna sahip çıkıp iradesini sandıklara yansıtması gerektiğini savunuyoruz.

Sevgiyle.